reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

1

174974

Gość
Wątek założony specjalnie dla wszystkich staraczek, którym się udało zobaczyć || lub już nawet urodziły. Pomysł zrodził się na wątku Starania 2018 - 2019r (dawniej Starania 2018 vol. 2) przez @KatiNails tak więc realizuję prośbę! To co łączymy się? Oczywiście dziewczyny z każdego wątku mile widziane! To będzie taki wątek zbiorczy ciężaróweczek i tych co już urodziły i nawet staraczki jeśli będą miały jakieś pytania do nas. Będziemy tutaj dalej utrzymywać ze sobą kontakt, pisać co u nas i dzielić się przeżyciami.

Tabelka 'udało się' z wątku Starania 2018 - 2019r.:



Udało się || ! :)

1. @KatiNails
Kasia, 25 lat, Rzeszów
Udało się za 3 cyklem
Dzieci - 1 synek, 1 córka
Termin porodu - 28 lipca 2018

2. @Ewarut
Ewa, 32 lata, miasto
Udało się za 2 cyklem
Dzieci - 1 synek, 1 aniołek
Termin porodu -

3. @Otoona
imię, 27 lat, Wodzisław Śląski
Udało się za 5 cyklem
Dzieci - 1 synek
Termin porodu - 17 października 2018

4. @Nafoxed
Natalia, 25 lat, Wrocław
Udało się za 2 cyklem
Dzieci - 1 synek
Termin porodu - 26 października 2018

5. @Agne91
Agnieszka, 27 lat, Toruń
Udało się za 2 cyklem
Dzieci - 1 dziecko
Termin porodu -

6. @justyna90m
Justyna, 27 lat, woj. Opolskie
Udało się za 2 cyklem
Dzieci - 1 syn
Termin porodu -

7. @piorunem
Julia, 27 lat, miasto
Udało się za 1 cyklem
Termin porodu - ?

8. @Emii06
Emilia, 23 lata, Olsztyn
Udało się za 1 cyklem
Dzieci - 2 synków
Termin porodu - ?

9. @irminka1231
Irmina, 37 lat, Malbork
Udało się za 3 cyklem
Dzieci - córka i syn
Termin porodu - 01 grudnia 2018

10. @Dagaa11
Dagmara, 25 lat, Rybnik
Udało się za 5 cyklem
Dzieci - 1 córka, 1 aniołek
Termin porodu - ?

11. @EklerkaDaria
Daria, 36 lat, miasto
Udało się za 3 cyklem
Dzieci - 1 syn, 1 aniołek
Termin porodu - ?

12. @ForgetMeeNot
Imię, 34 lata, Lublin
Udało się w 3 cyklu
Termin porodu - 12 luty 2019

13. @aga6
Agata, 25 lat, Warszawa
Udało się za 1 cyklem
Dzieci - 1 córka
Termin porodu 24 luty 2019

14. @nata$za88
Natasza, 30 lat, Warszawa
Udało się w 8 cyklu
Termin porodu - 02 marca 2019

15. @Sliim
Agnieszka, 23 lata
Udało się w 5 cyklu starań
Dzieci - 1 córka

Termin porodu - 10 lutego 2019

16. @Maliina
Justyna, 30 lat, Lubuskie
Udało się w 3 cyklu
Dzieci - 1
Termin porodu - 21 kwietnia 2019

17. @Zmijka25
Magda, 25 lat, Kraków
Udało się w 12 cyklu
Termin porodu - 08 maja 2019

18. @Ann_
Ania, 28lat, Niemcy
Dzieci - 2 synów
Termin porodu - 08 maja 2019

19. @Kaamilaaa
Kamila, 22lat, Śląskie
Udało się w 13 cyklu
Dzieci - 1 syn
Termin porodu - 06 czerwca 2019

20. @ilonaz
Ilona, 26lat, Lubelskie
Udało się w 4 cyklu
Termin porodu - 14 czerwca 2019

21. @rilla38
Ola, 38 lat
Udało się w 24 cyklu
Dzieci - 1
Termin porodu - 16 czerwca 2019

22. @Misty29
Sandra, 30 lat, Śląskie
Udało się w 4 cyklu
Dzieci - 1 córka
Termin porodu - 23 lipca 2019

23. @paulina1994
Paulina, 25 lat
Termin porodu - 07 sierpnia 2019

24. @martoosia04
Marta, 32 lat, Poznań
Udało się w 6 cyklu
Dzieci - 2 synów
Termin porodu - 29 sierpnia 2019

25. @Ann89
Ania, 30 lat, Śląskie
Udało się w 10 cyklu
Dzieci - 1 syn
Termin porodu - 08 września 2019

26. @Xinak
Kasia, 28 lat, Poznań
Udało się w 7 cyklu
Dzieci -
Termin porodu - 28 października 2019

27. @MalaMi24
Beata, 24 lata, Śląskie
Udało się w 14 cyklu
Dzieci -
Termin porodu - 20 listopada 2019
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Szkoda, że musiałyśmy się odizolować, szkoda, że nasze szczęście komuś przyprawia smutek, no szkoda. :) Ale sercem jestem dalej w tamtym wątku i trzymam mocno kciuki za wszystkie staraczki. :)
No mi się też Gosia przykro zrobiło. Zresztą.. Napisałam wszystko już na tamtym forum. Byłam na Staraczkach 2017. Wątek ucichl od święta ktoś tam daje posty. No ale kilka dziewczyn opuściło forum ogólnie bo długo się starały i miały dość, a większość po prostu już urodziła. W sumie nie większość a wszystkie. Więc piszemy raz od święta jak tam co u której. Ale to jest normalne na forum. I nikt nikogo nie wyganial. Masakra.
 
No mi się też Gosia przykro zrobiło. Zresztą.. Napisałam wszystko już na tamtym forum. Byłam na Staraczkach 2017. Wątek ucichl od święta ktoś tam daje posty. No ale kilka dziewczyn opuściło forum ogólnie bo długo się starały i miały dość, a większość po prostu już urodziła. W sumie nie większość a wszystkie. Więc piszemy raz od święta jak tam co u której. Ale to jest normalne na forum. I nikt nikogo nie wyganial. Masakra.
Cóż wyszło jak wyszło, ja na siłę nie będę siedzieć i komuś sprawiać przykrości. Super pomysł z tym wątkiem zbiorczym. :)
 
Cóż wyszło jak wyszło, ja na siłę nie będę siedzieć i komuś sprawiać przykrości. Super pomysł z tym wątkiem zbiorczym. :)
Gosia ja wszystko rozumiem. O Aleksa starałam się dłużej niż o Maje. Ale z wątku wirtualnego wyrzuca ciężarne. A wśród rodziny, znajomych, sąsiadów, ludzi których spotyka się dookoła będą mijały codziennie. Tego nie da się uniknąć.
Zresztą nie ważne. Nie ma ma co roztrząsać :)
Jak Ty się w ogóle czujesz powiedz mi :*
Mam nadzieje ze nie męczą Cię nudności i wymioty :*
 
Szkoda, że musiałyśmy się odizolować, szkoda, że nasze szczęście komuś przyprawia smutek, no szkoda. :) Ale sercem jestem dalej w tamtym wątku i trzymam mocno kciuki za wszystkie staraczki. :)
Zobaczmy na to z tej str... istniejecie tu od stycznia na watku staraczki.. staralas sie 3 lata o dziecko.. pojawilam sie w maju u was.. 3 cs i udalo mi sie. cieszylas sie razem ze mna.. nie rozumiem tego. sa slabsze chwile dziewczyny moga miec dołka i wiemy ze nie jest to zlosliwosc w naszym kierunku i ze moze bolec ze wpadaja laski na watek i od razu ciaza a inne staraja sie po kilka lat ale wciaz jestesmy jednoscia staralysmy sie razem i nie widze potrzeby olewac staraczki ktore mi kibicowaly bo mi sie juz udalo... chce z nimi dzielic radosc i smutek. ale moze czuja sie zle wsrod nas?
 
Zobaczmy na to z tej str... istniejecie tu od stycznia na watku staraczki.. staralas sie 3 lata o dziecko.. pojawilam sie w maju u was.. 3 cs i udalo mi sie. cieszylas sie razem ze mna.. nie rozumiem tego. sa slabsze chwile dziewczyny moga miec dołka i wiemy ze nie jest to zlosliwosc w naszym kierunku i ze moze bolec ze wpadaja laski na watek i od razu ciaza a inne staraja sie po kilka lat ale wciaz jestesmy jednoscia staralysmy sie razem i nie widze potrzeby olewac staraczki ktore mi kibicowaly bo mi sie juz udalo... chce z nimi dzielic radosc i smutek. ale moze czuja sie zle wsrod nas?
Na razie to tylko jedna napisała że nas nie chce.. Żadna tego nie powtórzyła. Ale ja się nikomu narzucać nie będę. Jeśli dziewczyny będą chciały z nami pogadać, o coś zapytać itp to zawsze mogą tu zaglądać. Nikt nikogo nie będzie stąd wyrzucał...
 
Zobaczmy na to z tej str... istniejecie tu od stycznia na watku staraczki.. staralas sie 3 lata o dziecko.. pojawilam sie w maju u was.. 3 cs i udalo mi sie. cieszylas sie razem ze mna.. nie rozumiem tego. sa slabsze chwile dziewczyny moga miec dołka i wiemy ze nie jest to zlosliwosc w naszym kierunku i ze moze bolec ze wpadaja laski na watek i od razu ciaza a inne staraja sie po kilka lat ale wciaz jestesmy jednoscia staralysmy sie razem i nie widze potrzeby olewac staraczki ktore mi kibicowaly bo mi sie juz udalo... chce z nimi dzielic radosc i smutek. ale moze czuja sie zle wsrod nas?
Najwidoczniej niektóre tak, ja wolę się odsunąć. Tak jak pisałam, sercem jestem ze staraczkami i trzymam za nie mocno kciuki.
 
reklama
Na razie to tylko jedna napisała że nas nie chce.. Żadna tego nie powtórzyła. Ale ja się nikomu narzucać nie będę. Jeśli dziewczyny będą chciały z nami pogadać, o coś zapytać itp to zawsze mogą tu zaglądać. Nikt nikogo nie będzie stąd wyrzucał...
Dokładnie! :)
A jak ja się czuję? W sumie dobrze, gazy mijają, piersi tylko dają w kość i senność. :D Brzuch czasem ciągnie ale delikatnie. Mdłości póki co brak (tfu tfu). :D
 
Do góry