reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Ktory to dzien ? Rok staran ? Ja z tamtego watku ucieklam, bo mam do tego wszystkiego inne podejscie ze wzgledu na to co sama przeszlam. Ale widze, ze Malinka tu tez jest :) jestesmy razem na kwietniowkach :)
Wypowiadaj się tutaj kochana, tutaj dla każdego 'drzwi' otwarte. :) U mnie już 4+2 tc czyli 5tc. :) Udało się za 24 cyklem, czyli za 3 rokiem starań. :)
 
Zajscie to tez poczatek gory lodowej. Nawet sie nie spodziewalam. :p juz mam za soba szpital i teraz ciagly stres czy wszystko dobrze. Kiedy na wizyte ?
Jak już do nas doszło, że już powstaje dziecko to też taki inny stres. :D Szok, niedowierzanie, jak damy radę, jak będę znosić ciążę. ;) Ja na wizytę pierwszą idę w środę. :)
 
Jak już do nas doszło, że już powstaje dziecko to też taki inny stres. :D Szok, niedowierzanie, jak damy radę, jak będę znosić ciążę. ;) Ja na wizytę pierwszą idę w środę. :)

Mysle, ze to szybko wiec Ci powiem swoja historie zebys sie nie przestraszyla. Lekarz mowilm zebym przyszla pierwszy raz w 8 tygodniu, ale poszlam w 5 tyg ze wzgledu na straszny bol brzucha i pozniej nastepne 3 odchodzilam od zmyslow , bo nic nie bylo jeszcze widac i lekarz mowil, ze to moze puste jajo... teraz moje pelne jajo juz 13 tydzien ma :D Tylko Ty pewnie musisz isc wczesniej ze wzgledu na hormony ktore leczylas i ciaze biochemiczna.
 
Mysle, ze to szybko wiec Ci powiem swoja historie zebys sie nie przestraszyla. Lekarz mowilm zebym przyszla pierwszy raz w 8 tygodniu, ale poszlam w 5 tyg ze wzgledu na straszny bol brzucha i pozniej nastepne 3 odchodzilam od zmyslow , bo nic nie bylo jeszcze widac i lekarz mowil, ze to moze puste jajo... teraz moje pelne jajo juz 13 tydzien ma :D Tylko Ty pewnie musisz isc wczesniej ze wzgledu na hormony ktore leczylas i ciaze biochemiczna.
Bardziej chodzi o ciąże pozamaciczną, lekarz sam pytał kiedy się widzimy i ma nadzieję, że jak najszybciej przyjdę na wizytę.
 
Jestem i ja [emoji846]
Odnośnie wizyt to pierwsza poszlam jakos 5+3 i był tylko pęcherzyk ciążowy prawidłowo zagnieżdżony z ciałkiem żółtym bez zarodka a za chwile połowa ciąży mi stuknie taka Gosia proszę się nie przejmować jak coś na pierwszej wizycie jak nie będzie zarodka [emoji846]
 
reklama
Jestem i ja [emoji846]
Odnośnie wizyt to pierwsza poszlam jakos 5+3 i był tylko pęcherzyk ciążowy prawidłowo zagnieżdżony z ciałkiem żółtym bez zarodka a za chwile połowa ciąży mi stuknie taka Gosia proszę się nie przejmować jak coś na pierwszej wizycie jak nie będzie zarodka [emoji846]
Ja wiem, że może być taka sytuacja, będę spokojna. :) Ważne, żeby chociaż kropkę było widać w macicy. :)
 
Do góry