reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

U nas wczoraj w cieniu 26°.

Bylam z malym u pediatry do kontroli. Dala skierowanie na morfologie rozmaz i crp. Nie chciała ryzykowac. Matko jaki horror byl przy pobieraniu.. Musieili 2 razy bo na crp za malo pobrali bo juz mu nie leciała a nie chcieli go kluc. W miedzyczasie przeszlo oberwanie chmury i lalo i grzmialo.. Ochlodzilo sie.. Mlody spocony i czekam na M nie ryzykuje wracac spacerem zeby go nie zawialo dodatkowo. Crp ma <1,0. Ide z wynikami zaraz do pediatry.

A jak wyszla morfologia ,tez takie odchyly jak u nas ?
Mojej pobierali z palca i to przespala
 
reklama
A jak wyszla morfologia ,tez takie odchyly jak u nas ?
Mojej pobierali z palca i to przespala
Mojemu tez z palca ale go wybudzilo. Byl az purpurowy od placzu. Prawie sie zanosil.
 

Załączniki

  • IMG_20190520_145203.jpg
    IMG_20190520_145203.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 47
Zapomniałam, że ustawiam ten suwaczek [emoji85] bo ja w sumie ciągle na aplikacji siedzę. Dzięki za przypomnienie.

Julia to mamy aniołek. Ma 10 dni i na razie bardzo grzeczna. Śpi i je mleczko.
Budzi się 2-3 razy w nocy na karmienie, zmieniam pieluszke i spi dalej. Zazwyczaj ładnie śpi w kołysce. Jedynie jak mam ochotę ja potulic to biorę ja do łóżka.
Ja miałam trochę dużo mleka od 3 doby. Jakoś dwa dni temu zaczelo się się to regulować i dziś już całkiem fajnie bo nie mam takich kamiennych piersi. Stosowalam 2xherbate z szałwii oraz kompresy chłodzące z Multi-Mum. Polecam na takie sytuacje. A te kompresy też pomogły na obolale sutki bo ciągle były w nawilzeniu. Bo wcześniej zanim zaczęłam stosowac te kompresy to po karmieniu sutki przyklejaly się ranami do wkładki lub bielizny.

Wy piszecie, że szalenie z garderoba. Ja natomiast mam jakoś mało ubranek. Bo kupiłam bardzo mało, a większość które mam, kupiłam lub dostałam są nadal za duże. Ona jest sporo mniejsza od chłopców i w pajacach po nich się topi. Zastanawiam się czy wybrać się na zakupy [emoji57]

Słońce a mozesz strzelić fotkę tych okładów?
Bo widziałam ostatnio jakies w aptece i szczerze mysle wlasnie nad nimi w kwestii nawału zaś. [emoji848][emoji848][emoji170]
 
Mojemu tez z palca ale go wybudzilo. Byl az purpurowy od placzu. Prawie sie zanosil.

U nas wysokie leukocyty i hemoglobina 8.9
No i te odchyly podobnie jak u niego. Zobaczymy co jutro powie lekarz.


Lece dzisiaj do ciucha, bo juz wszystko male, a dopiero teraz widze co nam potrzeba. W ciąży nakupilam glupot
 
U nas wysokie leukocyty i hemoglobina 8.9
No i te odchyly podobnie jak u niego. Zobaczymy co jutro powie lekarz.


Lece dzisiaj do ciucha, bo juz wszystko male, a dopiero teraz widze co nam potrzeba. W ciąży nakupilam glupot
Piękna tą twoja córka [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] już ciuszki za małe? Ładnie rośnie ;)
Napisz co ci tam się przydaje a ci nie. Nie miałam dziewczynki nigdy wiec tez nie wiem co kupywać.
 
Piękna tą twoja córka [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] już ciuszki za małe? Ładnie rośnie ;)
Napisz co ci tam się przydaje a ci nie. Nie miałam dziewczynki nigdy wiec tez nie wiem co kupywać.

To co nakupilam wszystko duze. Najlepiej sie sprawdzają pajace, body i spodnie ze stopami. Przynajmniej u nas. Na strojenie bedzie jeszcze czas. Wystarczy, ze skarpetka sie zsunie i juz jest placz, wiec musi jej byc wygodnie. Dzisiaj sa ubrania po 1zl ostatnio nakupilam jak nowki. A te duze czekaja na swoj czas. Lepiej kupowac na biezaco niz robic zapasy w ciazy teraz juz wiem. Bo ubrania w rozmiarze kiedy bedzie na lato to ja mam kombinezony itp :p
 
U nas wysokie leukocyty i hemoglobina 8.9
No i te odchyly podobnie jak u niego. Zobaczymy co jutro powie lekarz.


Lece dzisiaj do ciucha, bo juz wszystko male, a dopiero teraz widze co nam potrzeba. W ciąży nakupilam glupot
Nasza powiedziala ze morfologia jest wporzadku.
 
reklama
Do góry