reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa [emoji3526]
Co do brzucha nie pamiętam żeby w pierwszej ciazy mi opadł więc może teraz wcale nie opadnie [emoji6]

Co do wód to też mam strach żeby mi gdzieś na zakupach nie odeszły [emoji85] z młodym to odeszły mi jak już byłam w szpitalu i akurat szłam na kolejne badanie do poloznej i po tym od razu trafiłam na porodowke i pod oxy [emoji14]

No i tak ostatecznie wygląda nasz kącik dla małej [emoji3590][emoji3590]Zobacz załącznik 978059Zobacz załącznik 978060
Bardzo fajny przewijak, ach, gdybym tylko miala trochę na taki miejsca... Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!
@Maliina to slicznie maluszek przybiera! Jak to mówią: nie mleko masz w piersiach a śmietanę ;)
 
reklama
Bardzo fajny przewijak, ach, gdybym tylko miala trochę na taki miejsca... Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!
@Maliina to slicznie maluszek przybiera! Jak to mówią: nie mleko masz w piersiach a śmietanę ;)
[emoji8][emoji8]
No przewijak z wanienka to świetne rozwiązanie [emoji6] chociaż mój tz marudzi bo mu się nie podoba, bo według niego to takie "szpitalne" [emoji12]ciekawe czy tak samo będzie mówił jak będzie miał wszystko pod ręką [emoji6]
 
Wiecie co...
Ktos corce ukradl w szkole..
Zostawila w klasie i jak wrocila juz nie bylo.
Porażka.
 
Wiecie co...
Ktos corce ukradl w szkole..
Zostawila w klasie i jak wrocila juz nie bylo.
Porażka.

Mojemu jakis czas temu ukradli czapkę ktora zostawił na szafce. [emoji849]
Młodszemu dzieciaki w przedszkolu z szafki wypadły M&M’sy... dzieciaki do świnie, niestety.


A jakas sprzątaczka nic nie wie na temat zguby?
 
We wtorek syn ma wyjść do domu. Nareszcie po dwóch tygodniach będzie mój :) :):):)
Super :) trzymam w takim razie kciuki za wspólne początki w domu :))
Uff ostatnia prosta... Od jutra do terminu zostaje mi 10 dni... A ja dalej chora. Starszak jeszcze lekko zakatarzony i pokasluje... [emoji849] Oby w tym tygodniu nam obojgu przeszło bo inaczej to ja nie wiem [emoji849]

Wreszcie dziś ostatnia rzecz została złożona i jest gotowa [emoji3590]łóżeczko (jeszcze po moim tz [emoji3590]) stoi gotowe i czeka na Dage [emoji3590]chyba i tak jeszcze nie do końca to do mnie dociera że to już zaraz [emoji87]

(kokon na pewno nie będzie do łóżeczka ale wygląda w nim ładnie [emoji3590][emoji41])


I jeszcze mój brzuch z dzisiaj [emoji12] teraz w sumie każde takie zdjęcie moze byc już ostatnim [emoji87]Zobacz załącznik 977886Zobacz załącznik 977887Zobacz załącznik 977888
Jejku przecież to w każdej chwili możesz urodzić chyba trochę ci zazdroszczę bo też już bym chciała małego mieć przy sobie :)) ale jeszcze jakieś 2 msc ;)
Brzuszek jeszcze wysoko. Ponoc jak sie wsadzi cała dłoń pod biust to juz lada moment. A u ciebie chyba dwa palce czy trzy widzę. Jak na moje do wymarzonego 01.06 dociagniesz :)
Jak wiesz ja mam ciągle nisko więc tu chyba też reguły nie ma [emoji23]
Jesteśmy po wizycie poloznej.

Mlody zaszalal. W tym tygodniu przybral az 380g i tym sposobem wazy 5300g. Od najnizszej spadkowej w te 3.5tyg przybral 1080g.



Ja bylam u lekarza mam skierowanie do chirurga z wpisem kamica objawowa do ew. laparoskopii. Musze sie gdzies zapisac ale juz sama nie wiem gdzie mi bedzie lepiej.
Oo matko to rzeczywiście rośnie chłop jak dąb :))
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa [emoji3526]
Co do brzucha nie pamiętam żeby w pierwszej ciazy mi opadł więc może teraz wcale nie opadnie [emoji6]

Co do wód to też mam strach żeby mi gdzieś na zakupach nie odeszły [emoji85] z młodym to odeszły mi jak już byłam w szpitalu i akurat szłam na kolejne badanie do poloznej i po tym od razu trafiłam na porodowke i pod oxy [emoji14]

No i tak ostatecznie wygląda nasz kącik dla małej [emoji3590][emoji3590]Zobacz załącznik 978059Zobacz załącznik 978060
Śliczny kącik malutkiej :)
Mojemu jakis czas temu ukradli czapkę ktora zostawił na szafce. [emoji849]
Młodszemu dzieciaki w przedszkolu z szafki wypadły M&M’sy... dzieciaki do świnie, niestety.


A jakas sprzątaczka nic nie wie na temat zguby?
Dzieci są straszne ! Nie mówię tu o wszystkich, ale to jak potrafią być chamskie jedno do drugiego to czasami mnie to przerasta :/ ale cóż dużo wynosi się z domu...
 
Ale co ukradł?
Slownik zjadl mi slowo.
Kurtkę.. taką:
. Sprawdzajac monitoring wszystko sie wyjasnilo.. Ktos wzial ja i w innej klasie zostawil tam gdzie ona lekcji nie miala.

Dobrze ze sie znalazla.. Ale po cholere ktos ją ruszal.. Powinna byc tam gdzie zostala.
 
Slownik zjadl mi slowo.
Kurtkę.. taką:
. Sprawdzajac monitoring wszystko sie wyjasnilo.. Ktos wzial ja i w innej klasie zostawil tam gdzie ona lekcji nie miala.

Dobrze ze sie znalazla.. Ale po cholere ktos ją ruszal.. Powinna byc tam gdzie zostala.
O kurczę, jeszcze tego by brakowało żeby dziecku ukradli kurtkę... dobrze, że się znalazła. Mojej siostrzenicy buty zimowe z szatni ukradli..
 
reklama
O kurczę, jeszcze tego by brakowało żeby dziecku ukradli kurtkę... dobrze, że się znalazła. Mojej siostrzenicy buty zimowe z szatni ukradli..
Julce kiedys na wf psikusa zrobili i wyrzucił ktos buty do smietnika..
A ubrania na wf giną notorycznie.
Skradzioni jej bluze, taki fajny szal komin na jesien kiedy chlodno pod szyja sie robi..
I najlepszs ze wiemy ze to ktos z klasy i na zebraniu byl temat poruszony ale zlodzieja nie znaleziono.
A moja Jula w klasie jest najmlodsza.. Ma dzieci starsze od siebie o 1.5 roku, jest jeszcze mega roztrzepana i to wystarczy zeby jej cos zwinąć a ona sie zakręci ze nie polapie sie co jak i kiedy.
Dzieciaki w szkolach pisza u nas tymi dlugopisami zmazywalnymi pilot.. Ja 2x w tyg go kupujw bo ktos jej zwędzi na lekcji.. Jeden dlugopis kosztuje 10zl.. Ilez mozna..
 
Do góry