reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Fajnie że to masz już za sobą i możesz się już cieszyć dzieciaczkiem przy sobie. A jak tam co z karmieniem idzie? Cycujesz po CC czy czekasz na mleczko?

Marta spakowana jesteś?
Mleko nawet jest. Wczoraj parę razy sobie ciumkał więc jestem szczęśliwa bo załapał o co chodzi a z córką musiałyśmy dłużej nad tym pracować. Ale większą część dnia wczoraj przespał. Mam nadzieję że dziś będzie bardziej aktywny [emoji5]

Oto Szymuś [emoji813]
IMG_20190715_153952.jpeg
 
reklama
Mleko nawet jest. Wczoraj parę razy sobie ciumkał więc jestem szczęśliwa bo załapał o co chodzi a z córką musiałyśmy dłużej nad tym pracować. Ale większą część dnia wczoraj przespał. Mam nadzieję że dziś będzie bardziej aktywny [emoji5]

Oto Szymuś [emoji813] Zobacz załącznik 998767
Sama słodycz!!!! Jest cudowny.
Az sie lezka w okru kreci.. Kiedy to bylo? Niby tak niedawno a jednak..
Duzo zdroweczka i rzeki mleka życzę :)
 
To moje 66cm, 6900g szczęścia :)
Zobacz załącznik 998717
[emoji3590][emoji3590] No duuzy chłopak [emoji4]
Mleko nawet jest. Wczoraj parę razy sobie ciumkał więc jestem szczęśliwa bo załapał o co chodzi a z córką musiałyśmy dłużej nad tym pracować. Ale większą część dnia wczoraj przespał. Mam nadzieję że dziś będzie bardziej aktywny [emoji5]

Oto Szymuś [emoji813] Zobacz załącznik 998767
Cześć maleństwo [emoji8][emoji8]
 
Marta spakowana jesteś?

No co ty [emoji23][emoji23][emoji23]
Dopiero wczoraj mi przyszło zamowienie z apteki ;) nie spieszno mi do pakowania szczerze mówiąc. W planie mam spakowanie się dopiero w sierpniu, bo nawet logistycznie w domu nie mam gdzie tej walizki postawić. [emoji23] Czekam do wizyty za tydzień w czw (35+1) i na wieści jak tam na dole się sprawy mają. Jeśli okaże się, że szyjka się skraca, to przyspieszę pakowanie a jak nie, to czekam do 37tc :) co by nie wywoływać Tośki szybciej [emoji23]
 
Mallina jak ten czas leci :)
Ja tam sie z tego ciesze i z utęsknieniem czekam aż Jasiek zacznie raczkować. Nie powiem w teamie z siosta dają w kośc. Wczoraj skończyl 5 miesiecy.
Wyglada na to, że przygotowuje sie po mału do raczkowania wlasnie.
 
reklama
Paulinka cudne wiesci!!!
Zajrzyj do nas napisz co u was i pokaz Igorka bez tych wszystkich sprzętów :)


Ja dziewczyny wymiekam. Znow zapalenie cycka caly dzien goraczka zbic nie mogę biore paracetamol i ibum naprzemiennie ale ogolnie mi ibum nie wolno przez nadzerki ktore lecze.
Ciagle cos.
 
Do góry