reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

No i sie zaczelo. Teraz to dopiero doceniam kojec, moge chociaz do wc isc i sie nie martwic, ze wywali na siebie krzeslo.
IMG-20191110-WA0000.jpeg
 
reklama
Dziewczyny ja się chyba załamie, rozeszły mi się szwy po nacięciu a co za tym idzie rana w środę jadę do ginekologa aż zobaczy czy trzeba ponownie szyć...
 
Dziewczyny chyba się załamie, rozeszły mi się szwy po nacięciu a co za tym idzie rana [emoji24] w środę jadę do ginekologa aż mi zobaczy czy trzeba szyć na nowo...
 
Siedziec dalej nie umie hehe
O widzisz w swoim czasie jak nabierze pewności. U nas Fifi tez wstaje powoli a najlepiej jak wystawie rece i trzymam je sztywno nieruchomo wtedy mnie chwyta i stoi. Jeszczr chwila i te nasze maluszki co mam wrazenie ze rodzily sie wczoraj zaczną biegać i skonczy sie sielanka.
 
Dziewczyny chyba się załamie, rozeszły mi się szwy po nacięciu a co za tym idzie rana [emoji24] w środę jadę do ginekologa aż mi zobaczy czy trzeba szyć na nowo...
Skad wiesz ze sie rozeszly? I co Ty kochana robilas? Po porodzir nie wolno dźwigać trzeba się oszczedzac. Zbadaj się koniecznie i daj znac. Miejmy nadzieje ze to nie to.
 
reklama
Może tylko takie uczucie rozejścia ? Spokojnie może nie jest źle.
Mallina według mnie dopiero wtedy zacznie sie sielanka ;) ja to wolę te chodzące i mówiące dzieci
Mmm wygląda smakowicie :)

No widzisz kazdy ma inaczej. Ja mam dość spokojnego tego Filipa i poki jest w miejscu bylo mi lzej i latwiej. Teraz jak sie przemieszcza to juz chwili spokoju nie ma a jak zacznie chodzic to w ogole. Odetchne jak będzie mial 10 lat tak jak Julka. 😂
 
Do góry