reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Też go sztywno zapinam, ale sam fotelik nie lata tylko jest bardzo pod kątem to raz, a dwa, że Igorowi lata w nim głowa [emoji1745]
Kurcze my też mamy maxi cosi city i u nas się sprawdza... [emoji2955] Co prawda my jeździmy tyle co nic no ale mam nadzieję że póki co do końca roku młoda będzie w nim jeździć.


Jak tam u was dziewczyny? @Maliina @martoosia04 @liczba @paulina1994 @Ann89 @Nataśka @Misty29 ?


Jak u was z drzemkami? Młoda z wielkiego spiocha przez pierwsze miesiące teraz zrobiła się antyspanie w dzień, wczoraj miała w sumie dwie drzemki 15 i 30 min [emoji85]a wstała o 6. Dziś o 4.50 i ani myśli spać [emoji41]
1581583920258.jpeg
 
Kurcze my też mamy maxi cosi city i u nas się sprawdza... [emoji2955] Co prawda my jeździmy tyle co nic no ale mam nadzieję że póki co do końca roku młoda będzie w nim jeździć.


Jak tam u was dziewczyny? @Maliina @martoosia04 @liczba @paulina1994 @Ann89 @Nataśka @Misty29 ?


Jak u was z drzemkami? Młoda z wielkiego spiocha przez pierwsze miesiące teraz zrobiła się antyspanie w dzień, wczoraj miała w sumie dwie drzemki 15 i 30 min [emoji85]a wstała o 6. Dziś o 4.50 i ani myśli spać [emoji41]
Zobacz załącznik 1079747
Oooo stoi :D u nas śmieszki od rana :D
IMG_20200212_075032.jpg
 
Jak się kochana czujesz?
@paulina1994 my też mamy maxi Cosi Citi ale pojechaliśmy autem go przymierzyć i nic nie lata, sztywno zapinamy go na pas. Szkoda że u Was się nie sprawdził, mnie już kilka razy uratował, bo jednak leciutki, Zośka 10 kg i ja już nie powinnam tyle dźwigać a czasem trzeba. Jedyny minus, że niby głowa jej nie wystaje ale nóg nie wyprostuje i wydaje mi się że nóżki mają bardzo mało miejsca, strasznie ja to denerwuje. Dlatego oglądamy jednak te większe foteliki. Na razie dramatu nie ma, ale ja nie jestem z tych co dadzą radę jechać z wyjącym dzieckiem i wolę jednak fotelik dopasowac tez do niej. Tak wiec temat fotelików czytałam z zapartym tchem, u nas w sumie jest pat, ja chcę tylem (przynajmniej do tych 18 kg), mąż przodem, ja w przedziale 9-25, mąż 9-36. Jeszcze dochodza kwestie testów i ceny. Nie pozostaje nic innego jak jezdzic, przymierzać i szukać ideału :oo:

Boziu jak te wasze dziewczynki wyrosły[emoji3531][emoji7]

U nas w miarę. Zuza ostatnio się przeziębiła ( jak zwykle gdy ma mieć szczepienie) wiec przeniosłam na za dwa tyg. Na szczęście osłuchowo czysto i syropu i inhalujemy się.
Starszy też ok, ale pokazuje rożki, myślę że też z zazdrości. Nie wiem jak już do niego dotrzeć.

Postanowiliśmy sprzedać mieszkanie i szukamy czegoś większego. W sumie już mamy upatrzony i zarezerwowany domek, co prawda 10km od miasta, ale musimy najpierw sprzedać to.
 
Jak się kochana czujesz?

Boziu jak te wasze dziewczynki wyrosły[emoji3531][emoji7]

U nas w miarę. Zuza ostatnio się przeziębiła ( jak zwykle gdy ma mieć szczepienie) wiec przeniosłam na za dwa tyg. Na szczęście osłuchowo czysto i syropu i inhalujemy się.
Starszy też ok, ale pokazuje rożki, myślę że też z zazdrości. Nie wiem jak już do niego dotrzeć.

Postanowiliśmy sprzedać mieszkanie i szukamy czegoś większego. W sumie już mamy upatrzony i zarezerwowany domek, co prawda 10km od miasta, ale musimy najpierw sprzedać to.
Dużo zdrówka! Ale Wam zazdroszczę domku ❤️ też bym chciała! Duży metraż? Ja tak sobie, ale idzie ku dobremu, dziękuję że pytasz. Już po prenatalnych a ja dalej się jakoś specjalnie w ciąży nie czuje. Niby objawy są ale jak ktoś nie zapyta to zapominam że jestem w ciąży, że czego mi tam nie wolno, chyba przy maluchu nie ma na to czasu. Pokaz Zuze! Pewnie już duża pannica!
 
Jak się kochana czujesz?

Boziu jak te wasze dziewczynki wyrosły[emoji3531][emoji7]

U nas w miarę. Zuza ostatnio się przeziębiła ( jak zwykle gdy ma mieć szczepienie) wiec przeniosłam na za dwa tyg. Na szczęście osłuchowo czysto i syropu i inhalujemy się.
Starszy też ok, ale pokazuje rożki, myślę że też z zazdrości. Nie wiem jak już do niego dotrzeć.

Postanowiliśmy sprzedać mieszkanie i szukamy czegoś większego. W sumie już mamy upatrzony i zarezerwowany domek, co prawda 10km od miasta, ale musimy najpierw sprzedać to.
Super, powodzenia [emoji7]i dużo zdrowia dla Was. Pokaż malutką, pewnie już duuuza panna ;)
 
reklama
Dużo zdrówka! Ale Wam zazdroszczę domku [emoji3590] też bym chciała! Duży metraż? Ja tak sobie, ale idzie ku dobremu, dziękuję że pytasz. Już po prenatalnych a ja dalej się jakoś specjalnie w ciąży nie czuje. Niby objawy są ale jak ktoś nie zapyta to zapominam że jestem w ciąży, że czego mi tam nie wolno, chyba przy maluchu nie ma na to czasu. Pokaz Zuze! Pewnie już duża pannica!
I jak sobie radzisz? Ciężko jest przy małym dziecku? Chociaż skoro mówisz, że nie czujesz ciąży to ciężko się wypowiedzieć. Ja dalej się bujam bez miesiączki. Raczej już nie będziemy się starać do końca macierzyńskiego, bo to już niewiele czasu...
 
Do góry