reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Dziewczyny gratuluje bijacych serduszek :) tak to prawda uczucie nieziemskie.
gdyby ktoras chciala kiedys zdecydowac sie na detektor tetna plodu moge oddac za koszta wysylki w pelni sprawny.. jedynie żel jest po terminie waznosci ale ja tez taki odkupilam od kogos i nawet nie widzialam :p
Dziękujemy ❤️
 
Jak tam u Was Dziewczyny?

Wczoraj skorzystalismy z pięknej pogody i pojechaliśmy do Szczyrku. Było pięknie, dużo wrażeń, dużo kilometrów. Niestety kondycja już nie ta i wróciłam cała polamana. W nocy spać nie mogłam bo mnie wszystko bolało. Teraz już trochę lepiej ale i tak brak sił. O 15 mam wizytę to sprawdzimy co tam u synka słychać. Mam nadzieję że ten wysiłek wczorajszy nie wpłynął źle na szyjke.

Miłego dnia [emoji8]
 
Jak tam u Was Dziewczyny?

Wczoraj skorzystalismy z pięknej pogody i pojechaliśmy do Szczyrku. Było pięknie, dużo wrażeń, dużo kilometrów. Niestety kondycja już nie ta i wróciłam cała polamana. W nocy spać nie mogłam bo mnie wszystko bolało. Teraz już trochę lepiej ale i tak brak sił. O 15 mam wizytę to sprawdzimy co tam u synka słychać. Mam nadzieję że ten wysiłek wczorajszy nie wpłynął źle na szyjke.

Miłego dnia [emoji8]

Kciuki za wizyte [emoji110][emoji110]
Ktory juz masz tc ?


Zazdroszczę wypadu [emoji6]
U nas wczoraj bylo pieknie bo 19stopni wiec większość czasu dnia na dworze z mlodym spedzilam [emoji6]

Dzis juz brak sloneczka i chlodno i mokro [emoji53] a ja juz bym chciala taka ładna wiosne [emoji7]
 
Kciuki za wizyte [emoji110][emoji110]
Ktory juz masz tc ?


Zazdroszczę wypadu [emoji6]
U nas wczoraj bylo pieknie bo 19stopni wiec większość czasu dnia na dworze z mlodym spedzilam [emoji6]

Dzis juz brak sloneczka i chlodno i mokro [emoji53] a ja juz bym chciala taka ładna wiosne [emoji7]
Jutro będzie 22+0. No wczoraj było pięknie wiosennie a dziś znowu chłodno i deszcz. Też już nie mogę doczekać się wiosny. A Ty kiedy wizytujesz? Jak się czujesz?
 
Kciuki za wizyte [emoji110][emoji110]
Ktory juz masz tc ?


Zazdroszczę wypadu [emoji6]
U nas wczoraj bylo pieknie bo 19stopni wiec większość czasu dnia na dworze z mlodym spedzilam [emoji6]

Dzis juz brak sloneczka i chlodno i mokro [emoji53] a ja juz bym chciala taka ładna wiosne [emoji7]
To identycznie jak u mnie :(!
 
Jak tam u Was Dziewczyny?

Wczoraj skorzystalismy z pięknej pogody i pojechaliśmy do Szczyrku. Było pięknie, dużo wrażeń, dużo kilometrów. Niestety kondycja już nie ta i wróciłam cała polamana. W nocy spać nie mogłam bo mnie wszystko bolało. Teraz już trochę lepiej ale i tak brak sił. O 15 mam wizytę to sprawdzimy co tam u synka słychać. Mam nadzieję że ten wysiłek wczorajszy nie wpłynął źle na szyjke.

Miłego dnia [emoji8]
Szczyrk moje okolice ❤️❤️
 
Jutro będzie 22+0. No wczoraj było pięknie wiosennie a dziś znowu chłodno i deszcz. Też już nie mogę doczekać się wiosny. A Ty kiedy wizytujesz? Jak się czujesz?
Ooo to już dosc daleko jestes tez [emoji3]

Ja dopiero co wizyte mialam w poniedzialek 11.03, kolejna pewnie 08.04 [emoji6]i podgladalam moje zdrowe i szalone 1280g [emoji7]
Czuje sie ok, wiadomo ciagle cos mi dokucza jak to w ciąży [emoji14] ale sie nie przejmuje, moglabym jeszcze z pol roku w ciąży pochodzić a zostalo mi UWAGA... 80dni do tp...[emoji33]

To identycznie jak u mnie :(!
A najgorsze ze jeszcze pewnie z dwa tygodnie takiej parszywej pogody sie zapowiada..[emoji53]
 
Dziewczyny miałyście w ciąży takie kłucie w jajnikach, ciągnięcie ? Ale głównie przy chodzeniu, jak próbuje zmienić pozycję w czasie snu, myślę, że to może być kwestia rozciągania, nie boli to jakoś bardzo, że muszę tabletkę wziąć czy coś, ale takie niekomfortowe uczucie :/
I powiedzcie mi miałyście/macie też dużo śluzu w ciąży ? Ja od początku bez wkładki nie wychodzę :/ na początku wam pisałam, że w pierwszym trymestrze był żółty, a teraz już jest biały, kremowy, czasami jak woda, ale ciągle mokro są lepsze i gorsze dni, ale przewaga tych "mokrych" :/ przed ciążą raczej też zawsze coś tam było nigdy nie było tak, że miałam sucho
 
reklama
Dziewczyny miałyście w ciąży takie kłucie w jajnikach, ciągnięcie ? Ale głównie przy chodzeniu, jak próbuje zmienić pozycję w czasie snu, myślę, że to może być kwestia rozciągania, nie boli to jakoś bardzo, że muszę tabletkę wziąć czy coś, ale takie niekomfortowe uczucie :/
I powiedzcie mi miałyście/macie też dużo śluzu w ciąży ? Ja od początku bez wkładki nie wychodzę :/ na początku wam pisałam, że w pierwszym trymestrze był żółty, a teraz już jest biały, kremowy, czasami jak woda, ale ciągle mokro są lepsze i gorsze dni, ale przewaga tych "mokrych" :/ przed ciążą raczej też zawsze coś tam było nigdy nie było tak, że miałam sucho
Klucia to rozciaganie, tez tak mialam doac dlugo [emoji6]
A co do ilosci śluzu to niestety normalne [emoji6] teraz jak zaleczylam infekcje to i tak mam znow mnóstwo [emoji57]
 
Do góry