reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Szczyrk moje okolice [emoji3590][emoji3590]
Przypomnij skąd jesteś ;)

@Kaamilaaa - Ty to już blisko końca. Na kiedy masz termin? Twoja ciąża to mi chyba najszybciej leci. Cieszę się że wszystko jest dobrze z córeczka. Mnie stresuje echo serca które mamy 2 kwietnia. Chciałabym już a tu jeszcze tyle czekania. Dopiero połowa minęła odliczania.
 
reklama
Paulina taki śluz też mam i jak czytam to większość dziewczyn ma duzo śluzu. Ważne żeby nie miał jakiejś dziwnej barwy czy zapachu. Bo wtedy wiadomo, że może być infekcja. Takie kłócie czy rozciąganie chwilowe to chyba też normalne, skoro tabletki nie są konieczne to pewnie efekty ciąży. [emoji4]

Kamilla u mnie 50 dni do TP [emoji44] ja już przebieram nogami, ale z drugiej strony szok ze już muszę znowu rodzić, a tak niedawno się wydaje że bylam na porodowce [emoji39]

Maliina jak się miewasz?
 
Ja juz sil na żadne wypady nie mam.. Zgaga niszczy mi życie.. Dzis w nocy prawie wymiotowalam... Gdybym wstala. Sekunde pozniej byloby co sprzątać.

Ja szykuje sie powoli na wizyte bo mam po 11..
Nie mogę sie doczekac zobaczyc ancymonka i ile przybral w 2 tyg.
 
Klucia to rozciaganie, tez tak mialam doac dlugo [emoji6]
A co do ilosci śluzu to niestety normalne [emoji6] teraz jak zaleczylam infekcje to i tak mam znow mnóstwo [emoji57]
Mąż też mi mówi, że w końcu w ciąży jestem i miejsce tam sobie dziecko robi, a ja panikuje [emoji14] w czwartek mam wizytę więc jak nie zapomnę to powiem o tym lekarzowi ;) ale powiem ci, że nawet zauważyłam, że brzuszek mi urósł do tej pory nie było, nie było, a wczoraj nawet mąż się śmiał, że chyba widać, że masy nabiera szkrab [emoji14]
Miałaś też taki problem z imieniem ? Jejku dla dziewczynki mieliśmy, a dla chłopca w ogóle i nadal nie możemy podjąć decyzji, na razie mamy dwa Leon (podoba się tylko mi) i Igor (powiedzmy, że podoba się nam obu, ale nie wiem czy to jest to czego chce :p) chciałabym żeby w życiu dorosłym nie pomyślał jejku ja ta matka mnie nazwała [emoji14] cokolwiek innego wymyślimy to zaraz nam się skojarzy z jakąś osobą i du*pa ;) ja miałam jeszcze w planach Borys, ale mąż kategorycznie mówi nie! [emoji23]
 
Ja juz sil na żadne wypady nie mam.. Zgaga niszczy mi życie.. Dzis w nocy prawie wymiotowalam... Gdybym wstala. Sekunde pozniej byloby co sprzątać.

Ja szykuje sie powoli na wizyte bo mam po 11..
Nie mogę sie doczekac zobaczyc ancymonka i ile przybral w 2 tyg.

Trzymam kciuki za wizyte!
Ja za 11 dni [emoji178][emoji178][emoji178] moze poznam wtedy płeć tego baka.
 
Ja juz sil na żadne wypady nie mam.. Zgaga niszczy mi życie.. Dzis w nocy prawie wymiotowalam... Gdybym wstala. Sekunde pozniej byloby co sprzątać.

Ja szykuje sie powoli na wizyte bo mam po 11..
Nie mogę sie doczekac zobaczyc ancymonka i ile przybral w 2 tyg.
Trzymam kciuki [emoji1696]
 
Przypomnij skąd jesteś ;)

@Kaamilaaa - Ty to już blisko końca. Na kiedy masz termin? Twoja ciąża to mi chyba najszybciej leci. Cieszę się że wszystko jest dobrze z córeczka. Mnie stresuje echo serca które mamy 2 kwietnia. Chciałabym już a tu jeszcze tyle czekania. Dopiero połowa minęła odliczania.

U mnie dzis juz 28+4 [emoji85] w czwartek zaczne 30tc...nie mam pojecia jakim cudem[emoji85] ja mam tp na 6.06 [emoji6] mi tez moja ciaza leci niesamowicie szybko [emoji52]

A co do echa na pewno wszystko bedzie dobrze [emoji8][emoji8]

Moj synek ma wade serduszka wiec wyobrazam sobie jak sie teraz stresujesz [emoji53]

Paulina taki śluz też mam i jak czytam to większość dziewczyn ma duzo śluzu. Ważne żeby nie miał jakiejś dziwnej barwy czy zapachu. Bo wtedy wiadomo, że może być infekcja. Takie kłócie czy rozciąganie chwilowe to chyba też normalne, skoro tabletki nie są konieczne to pewnie efekty ciąży. [emoji4]

Kamilla u mnie 50 dni do TP [emoji44] ja już przebieram nogami, ale z drugiej strony szok ze już muszę znowu rodzić, a tak niedawno się wydaje że bylam na porodowce [emoji39]

Maliina jak się miewasz?

50???[emoji33] jeszcze lepiej [emoji23]

Mi sie wydaje ze wieki temu bylam w ciąży a to przecież tylko 5lat minęło [emoji85]

Jeju w ogole ten czas tak szybko leci zaraz ten maj i mlody bedzie mial 5lat...[emoji85] boszz ja mam juz takie duze dziecko w domu ...? [emoji85]
 
reklama
Paulina taki śluz też mam i jak czytam to większość dziewczyn ma duzo śluzu. Ważne żeby nie miał jakiejś dziwnej barwy czy zapachu. Bo wtedy wiadomo, że może być infekcja. Takie kłócie czy rozciąganie chwilowe to chyba też normalne, skoro tabletki nie są konieczne to pewnie efekty ciąży. [emoji4]

Kamilla u mnie 50 dni do TP [emoji44] ja już przebieram nogami, ale z drugiej strony szok ze już muszę znowu rodzić, a tak niedawno się wydaje że bylam na porodowce [emoji39]

Maliina jak się miewasz?
Raczej nie ma żadnych innych barw ;) zazdroszczę, że zaraz zobaczysz szkraba :)
Ja juz sil na żadne wypady nie mam.. Zgaga niszczy mi życie.. Dzis w nocy prawie wymiotowalam... Gdybym wstala. Sekunde pozniej byloby co sprzątać.

Ja szykuje sie powoli na wizyte bo mam po 11..
Nie mogę sie doczekac zobaczyc ancymonka i ile przybral w 2 tyg.
Współczuję, ja mam 20 tc i na razie zgaga mnie nie dopadła, ale boje się, że to jeszcze przede mną :( jedyne pocieszenie, że mówią, że jak jest zgaga to dziecku włosy rosną [emoji14]
 
Do góry