reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Oj to ja się cudów nie spodziewam w takim razie. Niby szpital jeden z lepszych w Polsce, ale miałam wątpliwą przyjemność bycia tam 3 razy w ciąży i dramat to mało powiedziane. Urodzić, wyjść i zapomnieć o tym szpitalu to mój plan
 
reklama
Dzieci poubierane, mozna byc spokojnym hahah
IMG-20191008-WA0004.jpeg
IMG_20191008_155233.jpg
 
Dziewczyny czy któraś z was miała problem ze słabym przybieraniem na wadze waszych maluchów?
U nas nie ma problemu, a sprawdzaliście wędzidełko ? Ale tutaj polecam sprawdzić u dobrego neurologopedy ? Może ssie nieefektywnie ? Ściągaj mleko przez dobę i zobacz ile faktycznie wypija chyba, że nie chcesz to tak jak powyżej :) dziś czytałam nawet artykuł, że dziecko było na piersi i miało słabe przyrosty ale lekarze zlewali bo wyniki ok, problem zaczął się przy rozszerzaniu diety, dziecko nie chciało nic jeść aż w ciężkim stanie trafiło do szpitala i dopiero po msc doszli do tego, że to wędzidełko
 
U nas nie ma problemu, a sprawdzaliście wędzidełko ? Ale tutaj polecam sprawdzić u dobrego neurologopedy ? Może ssie nieefektywnie ? Ściągaj mleko przez dobę i zobacz ile faktycznie wypija chyba, że nie chcesz to tak jak powyżej :) dziś czytałam nawet artykuł, że dziecko było na piersi i miało słabe przyrosty ale lekarze zlewali bo wyniki ok, problem zaczął się przy rozszerzaniu diety, dziecko nie chciało nic jeść aż w ciężkim stanie trafiło do szpitala i dopiero po msc doszli do tego, że to wędzidełko

Nie, Wędzidełko raczej nie ma tu nic do rzeczy bo wcześniej przybierala normalnie tylko teraz coś słabo.. Niestety nie odciagne i nie sprawdzę ile wypija bo zwyczajnie nie toleruje żadnej butelki choćby była na Maxa głodna to musi być cyc i koniec.
Wczoraj mieliśmy szczepienie więc mam odczekać te kilka dni do poniedziałku i zrobić jej wyniki z krwi i moczu bo być może anemia albo jakaś infekcja jest przyczyną. No albo może taka jej uroda po prostu. Taka mam nadzieję [emoji849]
 
Kamillaa o to mój tak miał najpierw przybierał bardzo dużo wręcz powyżej przeciętnej. Później zwolnił i jest tak do teraz. Jeść je, a waga ledwo co rusza. Obecnie 7800 8 miesiąc urodzony z wagą 3300. Nikt nas się nie czepia
 
reklama
Do góry