reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Kamillaa o to mój tak miał najpierw przybierał bardzo dużo wręcz powyżej przeciętnej. Później zwolnił i jest tak do teraz. Jeść je, a waga ledwo co rusza. Obecnie 7800 8 miesiąc urodzony z wagą 3300. Nikt nas się nie czepia
Ale na pół roku podwoi wage ur? Moja w takim tempie jak teraz nie ma szans na to.
 
Nie, Wędzidełko raczej nie ma tu nic do rzeczy bo wcześniej przybierala normalnie tylko teraz coś słabo.. Niestety nie odciagne i nie sprawdzę ile wypija bo zwyczajnie nie toleruje żadnej butelki choćby była na Maxa głodna to musi być cyc i koniec.
Wczoraj mieliśmy szczepienie więc mam odczekać te kilka dni do poniedziałku i zrobić jej wyniki z krwi i moczu bo być może anemia albo jakaś infekcja jest przyczyną. No albo może taka jej uroda po prostu. Taka mam nadzieję [emoji849]
Wędzidełko nie raz się okazuje że jest nie takie po kilkunastu tygodniach koleżanka właśnie tak miała i w 4 msc była podciąć a mała zaczęła w końcu normalnie jeść, na początku zero problemów z wagą
 
Wędzidełko nie raz się okazuje że jest nie takie po kilkunastu tygodniach koleżanka właśnie tak miała i w 4 msc była podciąć a mała zaczęła w końcu normalnie jeść, na początku zero problemów z wagą
Tylko ze moja je normalnie, ona się najada bo jeśli by tak nie było to nie była by taka radosna, rozgadana, aktywna i nie przesypiala by mi praktycznie całej nocy... Jakoś obstawiam najbardziej to że może ma anemie, w końcu cała ciąże miałam (i teraz na pewno poprawy nie ma) ale chce wierzyć że po prostu taka jej uroda. Że jest drobna tak jak my z tz. [emoji849]
A mała jest w siatce centylowej?
Jest na 3 centylu..
Kamillaa no chyba podwoił
No właśnie, a u mojej się na to nie zanosi przy takim przybieraniu. W dwa miesiące praktycznie 1,5kg nie ma szans [emoji849]
 
Kurde no to ten 3ci centyl i słabe przybieranie to faktycznie słabo :( zrób te badania, zobaczysz co powie lekarz bo teraz chyba nie ma co gdybać i sobie wkręcać :( trzymam kciuki żeby po prostu była drobna dziewuszka, skoro mówisz że radosna, uśmiechnięta [emoji8]
 
Tylko ze moja je normalnie, ona się najada bo jeśli by tak nie było to nie była by taka radosna, rozgadana, aktywna i nie przesypiala by mi praktycznie całej nocy... Jakoś obstawiam najbardziej to że może ma anemie, w końcu cała ciąże miałam (i teraz na pewno poprawy nie ma) ale chce wierzyć że po prostu taka jej uroda. Że jest drobna tak jak my z tz. [emoji849]Jest na 3 centylu.. No właśnie, a u mojej się na to nie zanosi przy takim przybieraniu. W dwa miesiące praktycznie 1,5kg nie ma szans [emoji849]
My niestety jak się domyślasz podlegamy pod wszystkie możliwe tabelki i neonatolog mi wczoraj mówiła, że nie ważne czy Igor jest na 3 czy 50 centylu, ale żeby mniej więcej w tych centylach szedł, a nie, że nagle spadnie albo nienaturalnie wręcz wrośnie na siatce bo wtedy musimy szukać problemu, a u ciebie chyba tak jest jak piszesz że na początku super waga a teraz leci na centylach ? Oczywiście neonatolog nie mówi, że dziecko z 30 nie może wskoczyć na 50 centyl bo mówiła, że Igor jest między 23 a 50 centylem bodajże i w tych granicach powinien się mieścić
 
My wczoraj mieliśmy pierwszą kontrolę rozwoju, Igor to jest pozorant jakich mało uśmiechy rzucał jak szalony, nawet wydukał coś z siebie do tej neonatolog, ale co najlepsze położyła go na brzuchu żeby sprawdzić czy głowę trzyma i w domu trzyma, ale chwieje się jeszcze, taka "gułka" jeszcze z niego, a tam głowa podniesiona wysoko, ręce na łokciach nawet nie drgnął, ale uświadomiłam Panią, że w domu aż tak cudownie nie jest ;D
 
reklama
Tylko ze moja je normalnie, ona się najada bo jeśli by tak nie było to nie była by taka radosna, rozgadana, aktywna i nie przesypiala by mi praktycznie całej nocy... Jakoś obstawiam najbardziej to że może ma anemie, w końcu cała ciąże miałam (i teraz na pewno poprawy nie ma) ale chce wierzyć że po prostu taka jej uroda. Że jest drobna tak jak my z tz. [emoji849]Jest na 3 centylu.. No właśnie, a u mojej się na to nie zanosi przy takim przybieraniu. W dwa miesiące praktycznie 1,5kg nie ma szans [emoji849]
Przywitam się dziewczyny i pozwolę wtrącić ;) , bo Kamile "znam" z czerwcówek, może jakieś badanie Twojego mleka? Nie bardzo się orientuję, ale może za mało kaloryczne jest? Ile Ona teraz waży?
 
Do góry