reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Ale to już po terminie porodu czy jeszcze przed?
Przed. Od 33tc chodzilam raz w tyg tak żeby na wizycie ktora mialam co tydzien pokazywac ginkowi. Im blizej konca tym czesciej chodzilam. Pozniej dzien po terminie trafilam do szpitala bo ruchow nie czulam... Wywolywali ale wypuscili mnie po 3 dniach i codziennie mialam ktg az do porodu wlasciwego.
 
reklama
Przed. Od 33tc chodzilam raz w tyg tak żeby na wizycie ktora mialam co tydzien pokazywac ginkowi. Im blizej konca tym czesciej chodzilam. Pozniej dzien po terminie trafilam do szpitala bo ruchow nie czulam... Wywolywali ale wypuscili mnie po 3 dniach i codziennie mialam ktg az do porodu wlasciwego.
Ale dobrze pamiętam że miałaś cukrzycę ? miałaś zlecone ktg z powodu curzycy? Mi lekarz mówił że skoro nic się złego nie dzieje , to nie ma powodu do ktg. Aż do PTP.
Chyba że co lekarz to inna teoria [emoji1745]
 
Ale dobrze pamiętam że miałaś cukrzycę ? miałaś zlecone ktg z powodu curzycy? Mi lekarz mówił że skoro nic się złego nie dzieje , to nie ma powodu do ktg. Aż do PTP.
Chyba że co lekarz to inna teoria [emoji1745]
Widzisz mialam cukrzyce ale moi lekarze w ogole na nia uwagi nie zwracali. Tak jakby jej nie bylo. Ja z cukrzyca w ogole nie powinnam dotrwac 41+2. Przed 40tc powinna byc rozwiazana wiec z tej str zaniedbanie spore ale znowu na ktg niw oszczedzali. To codziwnnie musialam miec bo mi dali prostaglandyny i akcja ustala i chcieli widziec czy cos poatepuje bo do domu wypuscili.
 
Wiesz co.. Z corka mialam identycznie ale za to miala dopiero 3 lata jak zaczęła mowic więcej. Wcześniej jedynie pojedyncze słówka i biedny zasob slow miala. W ogole nie chciala rozgadac sie.
Wiem że każde dziecko rozwija się w swoim tempie i nie ma się co licytować. Mój syncio też się nauczy kiedyś. Córka też wszystko robiła póżno, zaczęła chodzić jak miała 15 miesięcy ale za to całkiem sporo i ładnie mówiła.
 
Wiem że każde dziecko rozwija się w swoim tempie i nie ma się co licytować. Mój syncio też się nauczy kiedyś. Córka też wszystko robiła póżno, zaczęła chodzić jak miała 15 miesięcy ale za to całkiem sporo i ładnie mówiła.
No wlasnie to juz chyba tak jest ze jak jedni chodza to inni ladnie mówią. Nie pierwszy raz sie z tym spottkam a nie ukrywam ze wolalabym ładną mowę i szybciej sie dogadac bo chodzić wiadomo ze siw kiedys naucza a z tą mowa nieraz jest bardzo ciężko.
 
Spirala jest malutka i w ogóle nie czuć jej ani przy normalnym funkcjonowaniu ani przy seksie. Dla mnie ogromną wygoda choć też się bałam.
 
reklama
Nie wiem jak to możliwe. Może się przesunęła albo źle założona. Nie mam pojęcia ja byłam 2 tyg temu na kontroli i moja pięknie siedzi w środku
Nie wiem. Urodzila w marcu i od tego czasu ciagle ma problem. Wczoraj wlasnie pisala mi wieczorem ze trzeci raz wypadla i chyba przejdzie na tabletki.
 
Do góry