reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

@martoosia04 mam filmik jak on tą cytrynkę jadl.. wiedzial ze go kwasi ale nie dawala mu spokoju i co chwile językiem musiał liznąć.. miny prezentowal takie ze Jula to sie prawie ze śmiechu posikala i rodzice tez nie wierzyli w to co widzą.

Jesli chodzi o walentynki mam nadzieje ze M z niczym nie wyskoczy. Zawsze mu powtarzam ze wole mieć je codziennie niz raz w roku😂😂
 
reklama
@Maliina ale kwaśna minka [emoji23] super!


Ja tez nie wiem kiedy ten czas tak mija [emoji849]

Dostałyście coś na walentynki? Ja kupiłam na wieczór lody i na popołudnie do kawki pączki-serduszka.
My nie obchodzimy walentynek [emoji6]
@martoosia04 mam filmik jak on tą cytrynkę jadl.. wiedzial ze go kwasi ale nie dawala mu spokoju i co chwile językiem musiał liznąć.. miny prezentowal takie ze Jula to sie prawie ze śmiechu posikala i rodzice tez nie wierzyli w to co widzą.

Jesli chodzi o walentynki mam nadzieje ze M z niczym nie wyskoczy. Zawsze mu powtarzam ze wole mieć je codziennie niz raz w roku[emoji23][emoji23]
Też mam filmik nie wiem czy wam też wrzucałam jak młoda cytrynę jadla[emoji23] jej baaardzo smakowała, mało co się krzywila [emoji23][emoji85]

A Filip słodziak [emoji3590]
 
My nie obchodzimy walentynek [emoji6]Też mam filmik nie wiem czy wam też wrzucałam jak młoda cytrynę jadla[emoji23] jej baaardzo smakowała, mało co się krzywila [emoji23][emoji85]

A Filip słodziak [emoji3590]
Nie widziałam. Ja swoj juz zapodaje na YT to pokaże wam jak całość wyglądała.
To Daga jest jak ja.. ja uwielbiam surowa cytrynkę i jako dziecko wygrałam w konkursie kto pierwszy zje pol cytryny haha
 
Nie widziałam. Ja swoj juz zapodaje na YT to pokaże wam jak całość wyglądała.
To Daga jest jak ja.. ja uwielbiam surowa cytrynkę i jako dziecko wygrałam w konkursie kto pierwszy zje pol cytryny haha
To zobacz [emoji85][emoji23] ja po pierwszym polizaniu cytryny już bym jej nie ruszyła a ona.... [emoji23][emoji85]


 
U nas też nie ma problemu jakiegoś z okazywaniem sobie uczucia na co dzień. Ale jednak miło dostać chociaż ten Bukiecik róż typowo walentynki. ;)
 
U nas też nie ma problemu jakiegoś z okazywaniem sobie uczucia na co dzień. Ale jednak miło dostać chociaż ten Bukiecik róż typowo walentynki. ;)
Mnie trochę śmieszy gadanie "kocha to się cały rok, nie tylko w walentynki". Mój Patryk często mówi mi po prostu "kocham Cię". Robimy sobie czasem wieczory wspólne, jakieś jedzenie, film, rozmowy. Dzisiaj też tak zrobimy, nie widzę nic złego w walentynkowaniu ;)
Dzisiaj moja pchła kończy 8 miesięcy, czekam na męża, bo ma lepszy aparat i cykniemy jej jakieś fotki, wyślę i Wam [emoji3][emoji3]
 
reklama
W konkursie na najśmieszniejsza minę ma zagwarantowane podium. Jest specjalistą w tej dziedzinie. Ale chetniej nam juz wszystko probuje. Często nawet po zwyklej zupce takie miny robi ale juz po 10-15 lyzeczek mu wcisne.
Baaasrdzo lubi chlebek czy bulke. Daje mu w calosci a on sam sobie ja gryzie.. jak zębów nie mial to ciągnął dzislami i memlal.
 
Do góry