reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Jako że luty nie ma 30 dni my świętujemy 10 miesiecy dzisiaj :) za wiele sie nie zmieniło... Gada to co gadal.. wspina sie wszędzie, zrobil sie bardzo pogodny i odpukac wstaje tylko raz na mleko w nocy. Potrafi chwilke ustac sam niespostrzeżenie, swiadomie trzyma sie jeszcze Wszystkiego mocno. Probowalam zrobić mu zdj z kuzynka ale efekt jest jak na zdj.. Alicja skutecznie ucieka od aparatu.z sukcesow to zaczęliśmy jesc obiadki i tylko gotowane przeze mnie. Sloiczki są beee. Nauczyliśmy się również w końcu pić z bboxa. Stan zębów 4, podobno zblizaja sie dwójki.

2020-02-29-10-26-31.jpg
IMG_20200229_100309.jpg
IMG_20200229_133348.jpg
IMG_20200227_145308.jpg
IMG_20200229_133429.jpg
 
Jako że luty nie ma 30 dni my świętujemy 10 miesiecy dzisiaj :) za wiele sie nie zmieniło... Gada to co gadal.. wspina sie wszędzie, zrobil sie bardzo pogodny i odpukac wstaje tylko raz na mleko w nocy. Potrafi chwilke ustac sam niespostrzeżenie, swiadomie trzyma sie jeszcze Wszystkiego mocno. Probowalam zrobić mu zdj z kuzynka ale efekt jest jak na zdj.. Alicja skutecznie ucieka od aparatu.z sukcesow to zaczęliśmy jesc obiadki i tylko gotowane przeze mnie. Sloiczki są beee. Nauczyliśmy się również w końcu pić z bboxa. Stan zębów 4, podobno zblizaja sie dwójki.

Zobacz załącznik 1086328Zobacz załącznik 1086329Zobacz załącznik 1086330Zobacz załącznik 1086331Zobacz załącznik 1086332
Super chłopak [emoji3590]i jakie on ma długie rzęsy [emoji2][emoji3590]
 
reklama
Cześć :) jejku podziwiam te wasze bobasy, rozwijają się z prędkością światła :)) Igor jest daleko w tyle, ułatwił sobie życie i się turla po podłodze w drodze do celu :))
Czy któraś mama posyłała roczniaka do żłobka i mogła by się zgłosić mam kilka pytań, była bym ogromnie wdzięczna :))
Igor ma już 8,5 msc jeszcze chwila i roczek :)) a po roczku mój powrót do pracy, Igora żłobek trochę się boje jak to wszystko się ułoży, z jednej strony chcę wyjść do ludzi, z drugiej szkoda mi go oddawać do żłobka, ale decyzja podjęta.
We wtorek mamy szczepienie przeciwko meningokokom pierwszą dawkę mam nadzieję, że przejdzie bez większego "echa"...

IMG_20200226_114604532.jpeg
 
Do góry