reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Nie patrz na to tak dokładnie.
Aleks miał być 3100 (usg jak rozpoczęła się akcja porodowa) a wyszedł 3650.
Maja miała być 2950 (usg z dwie godziny przed cc), a urodziła się 2450.
Granicą błędu to 500 g w jedną i drugą stronę.
Ja już więcej w ciąży na wagi z aparatu usg nie patrzę [emoji85] wyjdzie bobas taki jaki ma wyjść [emoji23]
 
reklama
Wiadomo ja i tak uwazam ze najbardziej wytestowany i oceniony fotelik nie zastapi tez auta. Wyobrazmy sobie fotelik za 2tys gull wypas w samochodzie typu seicento.. Tam strefy zgniotu nie ma zadnej.. Najlepszy fotelik nie pomoze.. Dlatego nie da sie znaleźć zlotego srodka czlowiek szuka jak najlepiej ale oby nie bylo sytuacji sie przekonywac o skutecznosci naszych wyborow.

Ja nawet o takich wypadkach nie mysle. Ale jestem przekonana, ze podczas głupiej stluczki testy fotelika maja duze znaczenie, pozycja dziecka itp. my nawet nie odczujemy, ale dziecko to wiadomo.
 
KatieNails dzieci różnie rosna. Moi chłopcy przy porodzie w okolicy terminu mieli 3700 i 3900 i nie uważam, że byli wielcy. To działa w obie strony. Bo ja mam wrażenie że Maja jak na 36tc była okej bo w miesiąc dzieci przybierają nawet 1kg więc w dniu terminu jakby się urodziła mogłabym mieć te standardowe 3,5kg
 
Nie patrz na to tak dokładnie.
Aleks miał być 3100 (usg jak rozpoczęła się akcja porodowa) a wyszedł 3650.
Maja miała być 2950 (usg z dwie godziny przed cc), a urodziła się 2450.
Granicą błędu to 500 g w jedną i drugą stronę.
U mnie teraz podane jest plus minus 346g. Julka miala byc 3800 a byla 4150. Niestety kochana ja przy cukrzycy nie spodziewam sie cudow.. Zobaczymy co piatkowe usg 3 trymestru rozjasni.
 
U mnie teraz podane jest plus minus 346g. Julka miala byc 3800 a byla 4150. Niestety kochana ja przy cukrzycy nie spodziewam sie cudow.. Zobaczymy co piatkowe usg 3 trymestru rozjasni.
Znajoma z cukrzyca, wielki brzuch. Córka miała być spora. Urodziła się 2800 w terminie. Myślę że jak masz dietę itp to też niekoniecznie przez cukrzycę dziecko musi być duże.
 
Ja nawet o takich wypadkach nie mysle. Ale jestem przekonana, ze podczas głupiej stluczki testy fotelika maja duze znaczenie, pozycja dziecka itp. my nawet nie odczujemy, ale dziecko to wiadomo.
Przezornym być trzeba. Ja mialam 9 lat jak bralam udzial w wypadku samochodowym. Niestety o ile my mozemy jezdzic ostroznie to ktos inny może nam wyrzadzic krzywde. Albo tak jak moja mama miala jadac do pl na swieta auto jej zaczelo dymic..

Mam nadzieje ze zadnej z nas nie spotka nic nigdy z tych sytuacji.
 
Znajoma z cukrzyca, wielki brzuch. Córka miała być spora. Urodziła się 2800 w terminie. Myślę że jak masz dietę itp to też niekoniecznie przez cukrzycę dziecko musi być duże.
Tylko ze u mnie zaczal sie problem. Juz dieta nie wystarczy. Diablo 1.03.wczoraj po sniadaniu cukier 219.. Od kilku dni na czczo 111-116.
 
Znajoma z cukrzyca, wielki brzuch. Córka miała być spora. Urodziła się 2800 w terminie. Myślę że jak masz dietę itp to też niekoniecznie przez cukrzycę dziecko musi być duże.
No i ja mam opinie 3 niezaleznych lekarzy od polowkowego po dzis kazdy mowil ze spore dziecko sie szykuje. Grunt by zdrowe i zeby szybko wypchnac na zewnatrz :p
 
reklama
Do góry