reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Liczba piękny zestaw. Martoosia tak zrobie z tym okladem dziekuje.
U nas zakladaja szwy rozpuszczalne w środku i zdejmowane na zewnatrz. W piatek mam kontrole w szpitalu i zdejmuja. Jakos dużo bardziej mi nie wygodnie i dużo bardziej boli niż z córka. No nic wytrzymać trzeba.
U nas bardzo dobrze rozwiniety oddzial neonatologiczny i akurat lezalam z dziewczyna ktorej tesciowa tam pracuje to sie nasluchalam.
Liczba ty rodzisz przed Mallina czy po ?

Termin mam szybciej chyba o pare tygodni
 
reklama
Liczba piękny zestaw. Martoosia tak zrobie z tym okladem dziekuje.
U nas zakladaja szwy rozpuszczalne w środku i zdejmowane na zewnatrz. W piatek mam kontrole w szpitalu i zdejmuja. Jakos dużo bardziej mi nie wygodnie i dużo bardziej boli niż z córka. No nic wytrzymać trzeba.
U nas bardzo dobrze rozwiniety oddzial neonatologiczny i akurat lezalam z dziewczyna ktorej tesciowa tam pracuje to sie nasluchalam.
Liczba ty rodzisz przed Mallina czy po ?
Wg terminu przed :)
 
Z dzidzią ok. Ma prawie 6cm.

NT - 1.3 wiec piękne.
Płeć nieznana choć M. twierdzi że siurka nie widział [emoji23]
bo siurka teraz ciezko zobaczyc zwlaszcza ze kazde malenstwo ma wyrostek plciowy przypominajacy go;p
jeszcze chwila moment.
super wiesci. oby tak dalej :)
 
IMG_3300.JPG

Nasze bobo [emoji177]
 
ale cudny widok jak jest jeszcze maluszek w calosci :)
ja juz ogladam poszczegolne czesci ciala a na zdj mam tylko kosc udowa z szacowana waga;p


Dziewczynki kogo nie ma na liscie odezwijcie sie. Juz moge ja aktualizowac.

oooo to moj 10300 post :p
 
ale cudny widok jak jest jeszcze maluszek w calosci :)
ja juz ogladam poszczegolne czesci ciala a na zdj mam tylko kosc udowa z szacowana waga;p


Dziewczynki kogo nie ma na liscie odezwijcie sie. Juz moge ja aktualizowac.

oooo to moj 10300 post :p
Mi pod 1 możesz zmienić 1 syn i 1 córka [emoji7] urodziłam koniec końców nie 21 sierpnia a 28 lipca [emoji23]
 
reklama
ale cudny widok jak jest jeszcze maluszek w calosci :)
ja juz ogladam poszczegolne czesci ciala a na zdj mam tylko kosc udowa z szacowana waga;p


Dziewczynki kogo nie ma na liscie odezwijcie sie. Juz moge ja aktualizowac.

oooo to moj 10300 post :p
Jaaa! :D
Magda, 25 lat, Kraków
Pierwsza dzidzia, 12cs
Tp 8 maja
Będzie synek Janek [emoji173]

A po wizycie ok :) mały ma łepetynę u góry i wali mi nogami po kroczu [emoji14] A do tego spojenie rozeszlo się już na 6mm, więc trzymać kciuki żeby nie poszło dalej i nie było wskazań do cc :)
 
Do góry