reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Ale numer.
Właśnie mialam kontrol z Zusu xD
Malina nie żartuj bo ja tu do mamy planuje pojechać [emoji23]

Dziewczyny dzisiaj w nocy poczułam takie smyrniecie w brzuchu od środka [emoji44] tak zapamiętałam pierwsze ruchy w wcześniejszych ciążach ale teraz to naprawdę dużo,o za wcześnie więc już sama nie wiem co to moglobyc ale to takie autentyczne było hehe
 
reklama

W nocy wstawanie do wc to jeden wielki bol plecow, nog, dupska, wszystkiego. Jestem juz zmeczona, jeszcze przez te wczorajsze przeboje zapomnialam o umowionej wizycie u dentysty (waznej). Jutro pojde sie prosic zeby mnie przyjeli, pewnie spedze tam pol dnia. Ale jestem zla na siebie.
 
Liczba ty masz termin jakoś na początku kwietnia? Jeszcze trochę masz tych tygodni. Współczuję złego samopoczucia [emoji8] ale zaraz wiosna to szybciej powinno zleciec.

Malina nie mieli żadnych zastrzeżeń?

Ilona, no to malutki brzusio jak na 24 tc. Lat nie rosniecie [emoji846]
 
Słyszałam, że wzmozyli kontrole. O matko [emoji14] jak to wyglądało?
na szzcescie nie bylo strasznie ale jak mi sie przedstawily ze sa z Zus i przeprowadzaja kontrole zwolnienia to tetno ze 120 mialam. zaznaczyla na swojej magicznej liscie ze wszystko wporzadku i zastaly mnie w domu musialam sie podpisac. przy podpisie czulam jak mi tetno uszami wylatuje :p
 
Malina nie żartuj bo ja tu do mamy planuje pojechać [emoji23]

Dziewczyny dzisiaj w nocy poczułam takie smyrniecie w brzuchu od środka [emoji44] tak zapamiętałam pierwsze ruchy w wcześniejszych ciążach ale teraz to naprawdę dużo,o za wcześnie więc już sama nie wiem co to moglobyc ale to takie autentyczne było hehe
a moze jelitka pracuja? 12tc to wczesnie ale kto to wie?
 
Też mi się wydaje że to za wcześnie, dlatego też sobie za bardzo nie wierzę l,, szczególnie że dzidziol jeszcze maleńki ale jelita to na pewno nie byly bo to takie muśnięcie było. Już sama nie wiem [emoji23] co to było .
Niektore wrzesniowki piszą że już czują ruchy [emoji50]
 
Jestem w szoku jak one mogą czuć ruchy skoro nie wszystkie sierpniówki czują. Dopiero zaczynaja. Ja czekam tez na pierwsze bulgotanie a zaczynamy dziś 14tc i nie spodziewam sie wcześniej niż za ok miesiąc kiedy maluch bedzie miał juz wiecej niż 10 cm
 
Jestem w szoku jak one mogą czuć ruchy skoro nie wszystkie sierpniówki czują. Dopiero zaczynaja. Ja czekam tez na pierwsze bulgotanie a zaczynamy dziś 14tc i nie spodziewam sie wcześniej niż za ok miesiąc kiedy maluch bedzie miał juz wiecej niż 10 cm
Też się Martusia dziwię z drugiej strony te szczuplutkie dziewczyny które są w kolejnej ciąży może faktycznie już czują [emoji848] przecież tam co drugA to prawie Chodakowska [emoji13]
 
reklama
Do góry