reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Jak wy czulyscie sie przed porodem ? Jaki bol, skurcze mialyscie ? Mnie boli krocze jakbym miala zaraz peknac, brzuch juz nie twardnienie, ale caly czas bol miesiaczkowy. Moze robi sie wieksze rozwarcie, juz swiruje

Mnie kłuło na dole jakby w środku pochwy jakby mnie kto igła dźgał. Ale to przy chodzeniu. Potem jak odszedł czop to molestowałam sutki i miałam skurcze już.
 
reklama
Dziewczyny ja na szybko bo nie mam chwili, zaraz wychodzimy do domu. Zosia przyszła na świat sn 13 marca o godzinie 11.53, ważyła 3430 g, na szczęście jest zdrowa (mimo zielonych wód), nie ma zoltaczki, niestety nie mam pokarmu, na razie mm, walczymy o laktacje, jeśli się nie uda, to trudno. Poczytam Was w weekend, jak już ogarnę się nieco. Pozdrawiam obolała ale szczęśliwa ❤️
SAVE_20190314_132233.jpeg
 
Dziewczyny ja na szybko bo nie mam chwili, zaraz wychodzimy do domu. Zosia przyszła na świat sn 13 marca o godzinie 11.53, ważyła 3430 g, na szczęście jest zdrowa (mimo zielonych wód), nie ma zoltaczki, niestety nie mam pokarmu, na razie mm, walczymy o laktacje, jeśli się nie uda, to trudno. Poczytam Was w weekend, jak już ogarnę się nieco. Pozdrawiam obolała ale szczęśliwa [emoji3590]Zobacz załącznik 951861
Cudowna [emoji173]
Gratuluję i zdrówka dla Was..
 
Dziewczyny ja na szybko bo nie mam chwili, zaraz wychodzimy do domu. Zosia przyszła na świat sn 13 marca o godzinie 11.53, ważyła 3430 g, na szczęście jest zdrowa (mimo zielonych wód), nie ma zoltaczki, niestety nie mam pokarmu, na razie mm, walczymy o laktacje, jeśli się nie uda, to trudno. Poczytam Was w weekend, jak już ogarnę się nieco. Pozdrawiam obolała ale szczęśliwa [emoji3590]Zobacz załącznik 951861
Gratuluje [emoji8][emoji8]

Jaka sliczna dziewczynka [emoji173][emoji173]
 
Gratuluje kochana! Śliczna dziewczynka! Trzymam kciuki za cycusie by ruszyły. Maluch najlepiej uruchomi laktację. Przystawiaj przystawiaj i jeszcze raz przystawiaj. Staraj się przynajmniej na tyle ile możesz. Może się uda.
Zdrówka dla malutkiej a tobie szybkiego powrotu do formy.
 
Hej kobietki, odebrałam dzisiaj wyniki Pappy i wyszło ryzyko trisomii 21 1:33 ...... Mamy ok tygodnia na podjęcie decyzji czy robimy aminopunkcje...
Też powtarzałam że to głupie statystyki ale teraz, jak jestem w tej sytuacji, jestem załamana [emoji37][emoji22] Piąta ciąża, mamy tylko jednego syna i teraz kolejny raz nam się świat sypie? Nie ogarniam dzisiaj l [emoji22]
 
reklama
Hej kobietki, odebrałam dzisiaj wyniki Pappy i wyszło ryzyko trisomii 21 1:33 ...... Mamy ok tygodnia na podjęcie decyzji czy robimy aminopunkcje...
Też powtarzałam że to głupie statystyki ale teraz, jak jestem w tej sytuacji, jestem załamana [emoji37][emoji22] Piąta ciąża, mamy tylko jednego syna i teraz kolejny raz nam się świat sypie? Nie ogarniam dzisiaj l [emoji22]

Kochana, wiem ze latwo mi mowic ale glowa do gory ! Trzeba wierzyc ze bedzie dobrze [emoji8]
Musicie przemyslec temat amnio...
A nie chcecie zrobić ktoregos z tych dodatkowych nieinwazyjnych badan ?
 
Do góry