reklama

Staraczki 2018 - Udało się! :)

Maliina

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
to widze ze jestem szczesciara.. bo ja przed peirwszym porodem wieczorem po siusiu na papierze zobaczylam duzo gluta z krwia.. dzwonilam od razu do gina uspokoil mnie ze to normalne.. a rano na 9 i tak juz mialam wstawic sie na oddzial.. bole sie zaczey jeszzce tej samej nocy co odszedl kawal krwistego czopa.. i on tak odchodzil do samego porodu.

reklama

liczba

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
We wtorek mam sie zglosic do szpitala. Ma byc ktg i zobaczymy co tam sie dzieje. No chyba, nie wytrzymam i pojde wczesniej, bo bardzo się tym bolem denerwuje. Dziecko bardzo bolesnie i caly czas sie rusza, nigdy jeszcze tak nie czulam

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Jak wy czulyscie sie przed porodem ? Jaki bol, skurcze mialyscie ? Mnie boli krocze jakbym miala zaraz peknac, brzuch juz nie twardnienie, ale caly czas bol miesiaczkowy. Moze robi sie wieksze rozwarcie, juz swiruje
Mnie kłuło na dole jakby w środku pochwy jakby mnie kto igła dźgał. Ale to przy chodzeniu. Potem jak odszedł czop to molestowałam sutki i miałam skurcze już.

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
We wtorek mam sie zglosic do szpitala. Ma byc ktg i zobaczymy co tam sie dzieje. No chyba, nie wytrzymam i pojde wczesniej, bo bardzo się tym bolem denerwuje. Dziecko bardzo bolesnie i caly czas sie rusza, nigdy jeszcze tak nie czulam
A nie możesz dziś podskoczyć na IP?

nata$za88

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
1
Dziewczyny ja na szybko bo nie mam chwili, zaraz wychodzimy do domu. Zosia przyszła na świat sn 13 marca o godzinie 11.53, ważyła 3430 g, na szczęście jest zdrowa (mimo zielonych wód), nie ma zoltaczki, niestety nie mam pokarmu, na razie mm, walczymy o laktacje, jeśli się nie uda, to trudno. Poczytam Was w weekend, jak już ogarnę się nieco. Pozdrawiam obolała ale szczęśliwa ❤
SAVE_20190314_132233.jpeg

Ann_

Rozwiązania
0
Dziewczyny ja na szybko bo nie mam chwili, zaraz wychodzimy do domu. Zosia przyszła na świat sn 13 marca o godzinie 11.53, ważyła 3430 g, na szczęście jest zdrowa (mimo zielonych wód), nie ma zoltaczki, niestety nie mam pokarmu, na razie mm, walczymy o laktacje, jeśli się nie uda, to trudno. Poczytam Was w weekend, jak już ogarnę się nieco. Pozdrawiam obolała ale szczęśliwa Zobacz załącznik 951861
Cudowna
Gratuluję i zdrówka dla Was..

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Dziewczyny ja na szybko bo nie mam chwili, zaraz wychodzimy do domu. Zosia przyszła na świat sn 13 marca o godzinie 11.53, ważyła 3430 g, na szczęście jest zdrowa (mimo zielonych wód), nie ma zoltaczki, niestety nie mam pokarmu, na razie mm, walczymy o laktacje, jeśli się nie uda, to trudno. Poczytam Was w weekend, jak już ogarnę się nieco. Pozdrawiam obolała ale szczęśliwa Zobacz załącznik 951861
Gratuluje

Jaka sliczna dziewczynka

reklama

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Gratuluje kochana! Śliczna dziewczynka! Trzymam kciuki za cycusie by ruszyły. Maluch najlepiej uruchomi laktację. Przystawiaj przystawiaj i jeszcze raz przystawiaj. Staraj się przynajmniej na tyle ile możesz. Może się uda.
Zdrówka dla malutkiej a tobie szybkiego powrotu do formy.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku