reklama

Staraczki 2018 - Udało się! :)

Ann89

Fanka BB :)
Od
1 Styczeń 2012
Postów
2 343
Odpowiedzi
0
USG jest dobre, więc jest dobrze. Nie przejmuj się w ogóle tą pappa. Jeśli cię to uspokoi to zrób jeden z tych testów (robią jeszcze harmony?) Ja Sanco robiłam we wtorek i dziś rano był wynik (w 3 dni).
Z tego co czytałam na różnych forach to ten test pappa tylko stresuje nie potrzebnie.
3 mam kciuki. Będzie dobrze!
Dziękuję słońce
Bardzo szybko miałaś wynik, mam nadzieję że u nas będzie podobnie i też okaże się że maleńka jest zdrowa.
Tak wyczytałam na stronie kliniki w której miałam badania ale zobaczymy w wtorek
 
reklama

Ann89

Fanka BB :)
Od
1 Styczeń 2012
Postów
2 343
Odpowiedzi
0
A wiesz czym się różnią te badania? Znajoma robiła znowu test Nace. na wynik czekała bok 8dni. I wyszło że maluszek zdrowy.
 
Od
15 Marzec 2019
Postów
12
Odpowiedzi
0
A wiesz czym się różnią te badania? Znajoma robiła znowu test Nace. na wynik czekała bok 8dni. I wyszło że maluszek zdrowy.
Szczerze mówiąc nie wiem bo nie zagłębiałem się w to. Mój lekarz od razu powiedział Sanco więc zrobiłam Sanco nie zastanawiając się który wybrać.
Czytałam gdzieś na forum że jakiś test (ale już nie wiem który) jest wysyłany za granicę.
Sanco na pewno do Wawy do Góry i tam czas oczekiwania jest do 6 dni roboczych. Ja czekałam 3
 
Od
21 Listopad 2017
Postów
5 666
Odpowiedzi
0
Dziewczyny ja na szybko bo nie mam chwili, zaraz wychodzimy do domu. Zosia przyszła na świat sn 13 marca o godzinie 11.53, ważyła 3430 g, na szczęście jest zdrowa (mimo zielonych wód), nie ma zoltaczki, niestety nie mam pokarmu, na razie mm, walczymy o laktacje, jeśli się nie uda, to trudno. Poczytam Was w weekend, jak już ogarnę się nieco. Pozdrawiam obolała ale szczęśliwa Zobacz załącznik 951861
Gratulacje :)
Hej kobietki, odebrałam dzisiaj wyniki Pappy i wyszło ryzyko trisomii 21 1:33 ...... Mamy ok tygodnia na podjęcie decyzji czy robimy aminopunkcje...
Też powtarzałam że to głupie statystyki ale teraz, jak jestem w tej sytuacji, jestem załamana Piąta ciąża, mamy tylko jednego syna i teraz kolejny raz nam się świat sypie? Nie ogarniam dzisiaj l
Jeżeli masz pieniądze to rób Sanco albo coś podobnego, ja nie robiłam Pappy u nas lekarze nie zlecają jak jest USG ok, ale to już oczywiście kwestia bardzo indywidualna...
 
Od
12 Czerwiec 2018
Postów
6 619
Miasto
Poznań
Odpowiedzi
0
Też nie robiłam badań z krwi. Lekarka dokładnie badała malucha i sama powiedziała, że nie widzi powodów do niepokoju i maluch jest jak najbardziej zdrowy, więc jej wierzę.
Ja bym chyba wolała iść na Sanco. Wiecej pewności bedziesz miec nic kolejne cyferki.
 

Ann_

Fanka BB :)
Od
19 Marzec 2014
Postów
7 417
Odpowiedzi
0
Hej bławatku, jesteśmy właśnie po wertowaniu mnóstwo stron na google na różnych forach i "trochę" się uspokoiłam. Zdecydowaliśmy że zrobimy test z krwii albo Harmony albo sanco (szczerze czytałam opisy i nie widzę pomiędzy nimi rożnicy). Amino się boję właśnie ze względu na ten pół procenta.
Pappe miałam razem z USG prenatalnym bezpłatnie z programu dla województwa śląskiego, sama nigdy bym się nie zdecydowała.

USG wyszło wg lekarza bardzo Dobrze. Wg obrazu dzieciątko zdrowe. Nt leciutko podwyższone do 2,3, mieści się w normie i w zestawieniu też razem z innymi wynikami wyszło ok.
Wg Pappy jest ryzyko. I bądź tu czlowiek mądry i spokojny. Zobacz załącznik 951934
Wydaje mi się że ja też zdecydowałabym się na któryś z tych testów. Pewnie Harmony, ale tu w de on jest badany na miejscu więc wynik to 3 dni robocze. Nie wiem jak w Polsce, bo niektóre testy wysyłają aż do Stanów Zkednoczonych.
Ale ogólnie to nie zrobiłabym amniopunkcji, a wczesniej Pappa chociaz wiem, że w wielu miejscach robią w pakiecie. W każdym razie jakbym miała robić jakieś testy to od razu bym się decydowała na któryś z tych nieinwazyjnych.
Trzymam kciuki za dobry wynik. Musisz wierzyć kochana
 
Od
26 Kwiecień 2016
Postów
4 751
Odpowiedzi
1
Ann ja robilam harmony. Na wynik czekalam ok 10 dni bo krew wysyłaja do usa płacilam za niego 2.5 tys. Nie robilam pappa ze wzgledu na statystyki a harmony ma 99.9% sprawdzalnosci.
 
reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/02/2019

Konkurs

Konkurs z marką Humana. Mali odkrywcy ruszają w świat

Zgłoszenia przyjmujemy do 03/03/2019

Nowe pytania

Do góry