reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Nie czemu? Jak się czujesz na siłach i praca nie zagraża ciąży, to dajesz malenka :)
Praca fizyczna w zasadzie 8 godz na nogach ale poprosiłabym stanowisko do haftu emblematow a tam nic ciezkiego nie robi się. A mysle ze jakbym sobie co godz usiadla na 5 min to nikt by mnie nie zjadl.
 
Praca fizyczna w zasadzie 8 godz na nogach ale poprosiłabym stanowisko do haftu emblematow a tam nic ciezkiego nie robi się. A mysle ze jakbym sobie co godz usiadla na 5 min to nikt by mnie nie zjadl.
W sumie to pracodawca ma obowiązek przystosować miejsce i warunki pracy dla ciężarnej :)
 
Bylismy z mezem na zakupach, szukalam bluzy cieplej, bo u nas wieczory sa chlodne, nawet 2 st, a my lubimy posiedziec przed domem, znalazlam taka fajna, patrze M, mowie no nie, jak zwykle pech, a moj maz mowi, spokojnie, za miesiac bedzie w sam raz [emoji23]
 
Bylismy z mezem na zakupach, szukalam bluzy cieplej, bo u nas wieczory sa chlodne, nawet 2 st, a my lubimy posiedziec przed domem, znalazlam taka fajna, patrze M, mowie no nie, jak zwykle pech, a moj maz mowi, spokojnie, za miesiac bedzie w sam raz [emoji23]
Kochany maz:)
ja jestem ciekawa w jakim bede biegac;p
w pierwszej ciazy start byl od 60kg skonczylam na 86kg...
teraz odrzucilam cukier nawet owoce nieznacznie jem zeby ni tyc za duzo.
 
Kochany maz:)
ja jestem ciekawa w jakim bede biegac;p
w pierwszej ciazy start byl od 60kg skonczylam na 86kg...
teraz odrzucilam cukier nawet owoce nieznacznie jem zeby ni tyc za duzo.

To wyobraz sobie ze ja ponad 20 kg przytylam. A nie jadlam niewiadomo czego... startowalam z 55. Teraz startuje z 50.
 
Ja startowałam w pierwszej ciąży z 57 doszłam do 69, potem 55 do 68kg a teraz z 56 zaczynam, zobaczymy jak skoncze. I zawsze zjadalam co chcialam i nie patrzylam na cukier. Chociaz nie jestem fanka czekolady i bialego cukru.
 
To wyobraz sobie ze ja ponad 20 kg przytylam. A nie jadlam niewiadomo czego... startowalam z 55. Teraz startuje z 50.
A to ja jadlam i kebaby, kinder bueno to pochlanialam i chalwe z biedry haha..
Po ciazy wrocilo wszystko do normy znow nie lubilam slodyczy i teraz juz mnie ciagnie do lodow...
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży startowałam z 42kg a w 10tc ważyłam 57kg... Jadłam normalnie i nie mam pojęcia, chociaż wydaje mi się, że problem był z tarczycą już wtedy ale czy to mogło mieć wpływ na takie tycie...
 
Do góry