reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2020 z PCOS

reklama
Dziewczyny jakie badania robiłyśmy między 3-5 dniem cyklu? Byłam pełna nadzieji, że ten cykl będzie lepszy, niestety dzisiaj 37 DC i okresu dalej brak. Lekarz zalecił przyjmowanie Duphastonu, bo nie ma co czekać na okres. Po okresie chciałabym zrobić badania i iść na konsultację do innego ginekologa, bo mój chyba nie bardzo wie co ma ze mną zrobić. Zaczynam myśleć nad stymulacją, bo moim głównym problemem jest brak owulacji. Chociaż chciałam tego uniknąć [emoji29]
Między 2 a 5dc możesz zrobić lh fsh estradiol AMH testosteron androstendion SHBG prolaktyna (przed badaniem PRL nie kochać się nie uprawiać żadnego sportu jak najmniej wysiłku fizycznego i przed pobraniem krwi posiedzieć minimum 15 minut)

Obojętnie kiedy można zrobić tsh ft3 ft4 anty tpo anty tg krzywa cukrowa krzywa insulinowa (sprawdzić czy masz IO)
 
Dziewczyny rozwiejcie moje wątpliwości...
12dc na usg pęcherzyki 17,16,12
W 13dc zastrzyk
W 14dc owulacja,
w 15dc potwierdzenie na usg owulacji, jedno ciałko żółte oraz pęcherzyk 16mm
Dzis 16dc i tak mnie kłuje jajnik jakbym miała owulację...

Czy jest możliwe, że właśnie mi pękł ten pęcherzyk? Mimo, że jeden już pękł 2 dni wcześniej??...
A jak nie to dlaczego tak boli do cholery...?[emoji25]
 
Witajcie, ja też PCOS. U mnie objawy podobne do Waszych, czasami miałam taki pms że myślałam że się zabije. Nawet takie myśli miałam :( od dwóch mies łykam b complex z solgara i korzeń maca (firmy swanson) poprawia humor, nie wściekam się już od połowy cyklu, nie czepiam o bzdury, mam ochotę na seks, lepiej się czuje sama ze sobą ogólnie :) nawilżenie pochwy jak u nastolatki :D ogólnie polecam korzeń maca!
Chociaż w dalszym ciągu problem z uregulowaniem cyklu. W tym od 16-25 dc brałam luteine. Dzisiaj 35 dc i raz plamie, raz nie. 4 dni przed @test negatywny. Sama już nie wiem, co myśleć. Nic mnie nie boli, a objawy ciążowe mam wszystkie 🤦‍♀️
 
Witajcie, ja też PCOS. U mnie objawy podobne do Waszych, czasami miałam taki pms że myślałam że się zabije. Nawet takie myśli miałam :( od dwóch mies łykam b complex z solgara i korzeń maca (firmy swanson) poprawia humor, nie wściekam się już od połowy cyklu, nie czepiam o bzdury, mam ochotę na seks, lepiej się czuje sama ze sobą ogólnie :) nawilżenie pochwy jak u nastolatki :D ogólnie polecam korzeń maca!
Chociaż w dalszym ciągu problem z uregulowaniem cyklu. W tym od 16-25 dc brałam luteine. Dzisiaj 35 dc i raz plamie, raz nie. 4 dni przed @test negatywny. Sama już nie wiem, co myśleć. Nic mnie nie boli, a objawy ciążowe mam wszystkie 🤦‍♀️
Zapraszamy na staraczki II Połowa 😉😉
 
reklama
Witam wszystkich!
PCOS stwierdzono u mnie na początku tego roku.. z mężem staramy się o dziecko od ok 6msc :(
Cykle miałam bardzo różne od ok 16 -50 dni..
Aktualnie przyjmuje Progesteron besins od 16dc. Aktualnie udało się wyregulować cykl i od ok 4 msc dostaje równo co 24dni. Owulacji nie było tylko jeden raz. Podczas każdej wizyty słyszę, że jest lepiej, że jest ładnie... ale nadal nic nie wychodzi :( Zaczynam się załamywać... Owulacja jest, staramy się i nic. Od wczoraj jestem załamana.. dostałam @ w 21dc. Niby nie jest aż taka mocna, ale jest jasnoczerwona.. więc na bank nic z tego nie będzie, do tego pobolewa mnie podbrzusze i momentami dziwnie kłuje... ;( Czy któraś z Was miała podobny problem?
Pozdrawiam! :*:*
 
Do góry