reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2020 z PCOS

Martxx1

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Czerwiec 2018
Postów
7 499
Dziewczyny zakładam wątek dla starających się kobietek z zespołem policystycznych jajników. Powspsierajmy się razem i wymieńmy doświadczeniami. ;)
 
reklama
Mój lekarz twierdzi, że z PCOS nie zawsze jest problem z zajściem w ciążę. U mnie akurat był i jest, ale to nie wyrok ;)
 
Potwierdzam, PCOS to nie wyrok... A dowodem na to jest mój dziewięciomiesięczny syn :) Fakt, nie obyło się bez drobnego wsparcia medycyny, ale się udało :) Trzymam kciuki za Was dziewczyny!

Ooo, gratulacje. Mój gin zawsze mówi, że jak już się zajdzie z PCOS to juz z górki. U mnie niestety nie potwierdziło się, bo niestety poronilam na wczesnym etapie w 2018 roku. Teraz wracam i atakuje, niw poddaję się :biggrin2: :biggrin2:
 
Wlasnie w sumie to jedynie tradzik na ciele.. Ale lekarze twierdza po badaniach hormonow ze moze to byc to. Dodam ze jestem po 2 poronieniach.
Jaki masz stosunek lh i fsh? Testosteron? U mnie rozregulowane cykle na maxa, podwyższony testosteron, wypadanie włosów. To chyba najgorsze.. Ehh.
 
najgorszy to jest trądzik i owłosienie
ja mam wasik i brode
juz nie wspomnę o owłosienia na ciele
 
reklama
najgorszy to jest trądzik i owłosienie
ja mam wasik i brode
juz nie wspomnę o owłosienia na ciele
Ohh współczuję, ja na szczęście niwncieroiw na hirsutyzm. Mi hormony szaleją jak głupie. Chwilę się śmieje zaraz płaczę, aż czasem sama ze sobą nie mogę wytrzymać
 
Do góry