reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny potrzebuje pomocy do kogos kto bada tsh ....jutro mam na 8 pobranie krwi na zaleceniach od endokrynologa mam pobrac krew 1-2 lub 3-4 h po zazyciu tabletki ....to mam.wstac gdzies o 5 wziac tabletke na czczo i jechac? Czy lepiej wziac ja po pobraniu juz .....pierwszy raz bede sprawdzac czy tsh spada po wdrozeniu leczenia....chcę zeby wynik byl jak najbardziej prawdziwy
Ekspertem nie jestem ale jeśli lekarz kazał zrobić badanie ileś godzin po zażyciu tabletki to masz ją wziąć przed pobraniem krwi, nie po :p.
 
reklama
No tez tak myslalam ale znajoma mnie zakrecila ze powinnam wziac po badaniu....no i sama juz nie wiem....
Bo tak normalnie robi się badania na czczo przed wzięciem leków. Ale skoro sam lekarz wyraźnie zlecił Ci wziąć leki i po X godzinach pobrać krew to słuchaj lekarza, nie znajomej :). Widocznie chce coś w ten sposób sprawdzić.
 
Witam dziewczyny

Powiedzcie co o tym myślicie,dziś mam 24 dzień cyklu i bardzo swędzą mnie sutki, czasem coś zakuje w podbrzusza ale wczoraj bardzo bolał mnie dolny odcinek kręgosłupa, do tego stopnia że ciężko było wstać z łóżka, i dreszcze jakby mnie łapało przeziębienie temp. 37,2 - 36,9

W 11 dniu cyklu mieliśmy małą wpadkę z mężem,czy te objawy mogą świadczyć o ciąży?

Pozdrawiam 🙂🙂
 
Hej, w trakcie owulacji odczuwałam kłucie w lewym jajniku, dwa dni przed owulacją było przytulanie. Zaraz po owulacji, może 2,3dni po zaczęły mnie kłuć jajniki, częściej lewy ale jednak oba, teraz to już sama nie wiem, jakby na przemian... Za około 3 dni przypada dzień spodziewanej miesiączki. Nie wiem co mam myśleć o tym codziennym pobolewaniu, nie jest ono mocne, ale takie jak zazwyczaj miałam na okres, choć wcześniej miałam coś takiego tylko dzień przed lub w dzień spodziewanej miesiączki. Innych objawów brak.
ja też to czułam, pierwszy raz po owu. Nigdy wcześniej tego nie miałam, miejmy nadzieję, że to oznacza coś pozytywnego:) ja testuję za 7 dni
 
Witam dziewczyny

Powiedzcie co o tym myślicie,dziś mam 24 dzień cyklu i bardzo swędzą mnie sutki, czasem coś zakuje w podbrzusza ale wczoraj bardzo bolał mnie dolny odcinek kręgosłupa, do tego stopnia że ciężko było wstać z łóżka, i dreszcze jakby mnie łapało przeziębienie temp. 37,2 - 36,9

W 11 dniu cyklu mieliśmy małą wpadkę z mężem,czy te objawy mogą świadczyć o ciąży?

Pozdrawiam 🙂🙂
trochę to wygląda na covid z tym kręgosłupem, obserwuj się. Objawy mogą też swiadczyc o ciąży, ja mam dreszcze przy wzroście progesteronu kiedy przyjmuję go doustnie. Możliwe, że odczuwasz gwałtowny wzrost tego hormonu. Nie pozostaje Ci nic innego jak zatestować w dniu spodziewanej miesiączki:)
 
trochę to wygląda na covid z tym kręgosłupem, obserwuj się. Objawy mogą też swiadczyc o ciąży, ja mam dreszcze przy wzroście progesteronu kiedy przyjmuję go doustnie. Możliwe, że odczuwasz gwałtowny wzrost tego hormonu. Nie pozostaje Ci nic innego jak zatestować w dniu spodziewanej miesiączki:)
Też pomyślałam,że może covid ale to trwało tylko jeden dzień,dziś znów czuję takie dziwne kłucie w podbrzusza
 
Witam dziewczyny

Powiedzcie co o tym myślicie,dziś mam 24 dzień cyklu i bardzo swędzą mnie sutki, czasem coś zakuje w podbrzusza ale wczoraj bardzo bolał mnie dolny odcinek kręgosłupa, do tego stopnia że ciężko było wstać z łóżka, i dreszcze jakby mnie łapało przeziębienie temp. 37,2 - 36,9

W 11 dniu cyklu mieliśmy małą wpadkę z mężem,czy te objawy mogą świadczyć o ciąży?

Pozdrawiam 🙂🙂
miałam podobnie i okres przyszedł niestety normalnie
 
reklama
Witam dziewczyny

Powiedzcie co o tym myślicie,dziś mam 24 dzień cyklu i bardzo swędzą mnie sutki, czasem coś zakuje w podbrzusza ale wczoraj bardzo bolał mnie dolny odcinek kręgosłupa, do tego stopnia że ciężko było wstać z łóżka, i dreszcze jakby mnie łapało przeziębienie temp. 37,2 - 36,9

W 11 dniu cyklu mieliśmy małą wpadkę z mężem,czy te objawy mogą świadczyć o ciąży?

Pozdrawiam 🙂🙂
Może to być ciąża, mogą być to objawy nadchodzącej miesiączki, może to być jakaś infekcja. Ja już się nauczyłam że jedynym dosyć pewnym objawem ciąży jest brak miesiączki 🤷🏻‍♀️
 
Do góry