reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwielbiasz produkty ułatwiające macierzyństwo i lubisz dzilić się opinią? Przetestuj Canpol babies kubek niekapek z rurką i odważnikiem. Jest odpowiedni dla dzieci od 6. miesiąca życia i wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej, mowy i zgryzu u 99% maluchów. Szukamy maluszków od 6 - 18 m. ż. Zgłoś się

reklama

Staraczki 2021

reklama
X

Xwawelx

Gość
U mnie przy ostatnim poronieniu spadła mi beta i czekałam 3 dni na rozkręcenie się poronienia. Po 3 dniach plamic delikatnie zaczełam, plamiłam tak 3 dni potem krwawiłam przez 6.

Ja krwawiłam 1,5 dnia. Wieczorem dostalam mocnego krwotoku, wyladowalam na izbie, cala noc krwawilam rano skrzep poszedl i koniec. Od tamtej pory plamienie raz jest raz nie. Ale piersi nie odpuszczają

X

Xwawelx

Gość
Dzięki dziewczyny za podzielenie sie doświadczeniem, przeżyciem. 😉 jutro dowiem sie co tam w głębi piszczy 😅 i kiedy mogłabym ju, liczyć na owu i owocne starania. Ktoras testuje na święta?

X

Xwawelx

Gość
My akurat nie obchodzimy tych świąt więc byłoby raczej bez okazji. ;P za to jeśli zarodek byłby zdrowy i organizm go pięknie przyjmie to będziemy mieli fajną gwiazdkę/mikołaja. :)
Ja taka mialam 11 lat temu. Takze nie licze na ponowna radosc. Ale moze sie na styczen, tak jak ja mam urodziny

reklama
L

Lad

Gość
Ja taka mialam 11 lat temu. Takze nie licze na ponowna radosc. Ale moze sie na styczen, tak jak ja mam urodziny
Ja tam też nie liczę po 7 latach juz człowiek nabiera dystansu, podchodzi co ma być to będzie, okres nie sprawia mi żadnego smutku tylko kolejna szanse na próbowanie. ;) zobaczymy, choć wykres leci mi do góry, ale u mnie temat bardzo złożony, samo zajście w ciążę nie jest kłopotliwe gorzej z zarodkami. Jeśli będą miały nieprawidłowy kariotyp przez to, że jestem nosicielem translokacji to niestety ciąża będzie trwać krótko.

Do góry