reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie mam pojęcia, tak mi lekarz powiedział. Zrobiłam teraz badania w 3dc :
Fsh 6,1
Lh 1,22
Prolaktyna 11,80
Estradiol 85,00
Tsh 2,5

To dziwnie, zwykle mówią zupełnie na odwrót. Ja na przykład pewnie nie utrzymam ciąży bez luteiny.

Co do wyników - bardzo niski stosunek LH do FSH.
 
J
I czemu to miałoby uniemożliwić zajście w ciąże? No chyba ze owu masz po 16dc [emoji6]
Miałam podobnie, jeden kazał brać luteinę od 16 do 26 dc i tak zablokowałam sobie owulacje. Gdy bierze się bez monitoringu i chce właśnie wyregulować cykle to można sobie zaszkodzić gdyż wtedy nie mamy pewności ze owulacja była idealnie 14 dnia
 
reklama
Zrobiłam rano kolejny test ciążowy - już 4 od wczoraj - i jest druga kreska! Wszystkie 4 testy pokazują pozytywa! Dla mnie to jest niemożliwe, bo brałam letrozol na wywołanie owulacji, której przy pco nie miałam, byłam monitoringu w okresie spodziewanej owulacji i lekarz jej nie widział! Przepisał mi zastrzyki z gonadotropin, a tu się okazuje, że chyba nie będą potrzebne! Może owulacja była u mnie wcześniej niż wizyta u lekarza, widział jakiś rozlany płyn w środku, ale mówił, że pewnie po stosunku
 
Do góry