reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nie minęło, miałam je teraz wstrzykiwać przy kolejnym okresie, ale go jeszcze nie dostałam, a mam za to dwie kreseczki :)
A od przyjmowania letrozolu minęło z 4 tygodnie, dzisiaj jadę na betę:D

Zrobiłam jeszcze 5 test ciążowy i też się pokazały dwie kreski!
No to pięknie ❤️ a który dzień cyklu?
dawaj znać jaki wynik!
 
reklama
Ja już tez czekam niecierpliwie 🤭 miałam mieć jutro wizytę u ginekologa na usg kontrolne (sprawdzenie torbieli) i zastanawiam się czy iść teraz czy czekać. W sumie jeśli to ciąża to pewnie i takw 4tyg nic nie będzie widać a będę miała spokojną głowę z torbielą
Brałaś jakiś lek na torbielke? Ja mam na prawym jajnik 23 mm i dostałam leki i nie mogę się stymulować dopóki nie zniknie:/ wiec nie mogę się teraz starać :( w kwietniu mam wizytę kontrolna dopiero :/
 
Brałaś jakiś lek na torbielke? Ja mam na prawym jajnik 23 mm i dostałam leki i nie mogę się stymulować dopóki nie zniknie:/ wiec nie mogę się teraz starać :( w kwietniu mam wizytę kontrolna dopiero :/
Ja tylko antykoncepcja leczyłam. Ale ja miałam 9x13 cm :o teraz miałam sprawdzić czy pęcherzyk pękł bez zastrzyku i bez niczego. Oby pojawiła się jutro chociaż kropka z pęcherzykiem ciążowym
 
reklama
Do góry