reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Jestem załamana. Byłam na monitoringu, owu była ale endometrium ma całe 6mm :(. Dostałam duphaston 2x1 i mam brać do 1fo dnia @. Czy słyszała któraś że Duphaston pomaga na wzrost endometrium po @? Bo mi się to jakoś nie klei. Jutro mam wizytę i swojej gin zobaczymy co ona powie...
Ja mam cienkie endometrium i mam robiony lek ( globulki) z viagry. Lek nazywa się sildenafil:)
 
reklama
Dzisiaj zmierzyłam temperaturę zaraz po przebudzeniu i 37, ale zaraz zaczęłam plamić i już złapałam dołek 😔😔
Martwi mnie to że od zabiegu, przed miesiączka nie bola mnie piersi, powiększają się i tyle, jak myślicie to normalne czy może być problem z hormonami
 
Zrobiłam test... Powiedzcie czy ja dobrze widzę? Czy to tylko moja wyobraźnia?
IMG_20210409_073618.jpg
 
Dzisiaj zmierzyłam temperaturę zaraz po przebudzeniu i 37, ale zaraz zaczęłam plamić i już złapałam dołek 😔😔
Martwi mnie to że od zabiegu, przed miesiączka nie bola mnie piersi, powiększają się i tyle, jak myślicie to normalne czy może być problem z hormonami
Mnie nie bolą i nawet się nie powiększają. W sumie to nie mam żadnego pms. A problemu z hormonami nie mam
 
reklama
Do góry