reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Cześć Dziewczyny!
Cykle długie od 30+ do 46.
Ból jajników, test z dzisiaj 20d.c. Wczoraj też +.
Dodam, że mam PCOS.
Myślicie, że jest szansa na owu? Raz już mialam test + a okazało się, że mam torbielkę... :(
 

Załączniki

  • zdj.jpg
    zdj.jpg
    108,9 KB · Wyświetleń: 79
Cześć Dziewczyny!
Cykle długie od 30+ do 46.
Ból jajników, test z dzisiaj 20d.c. Wczoraj też +.
Dodam, że mam PCOS.
Myślicie, że jest szansa na owu? Raz już mialam test + a okazało się, że mam torbielkę... :(
Test wykrywa tylko pik LH, który powinien spowodować pęknięcie pęcherzyka. To czy zechce mu się pęknąć to już inna bajka 🤷
 
Cześć dziewczyny,
Nie było mnie tu dosyć długo... staraliśmy się z mężem 2 miesiące... później odpuściliśmy, wręcz zaczęliśmy się zabezpieczać. Jeden jedyny raz mąż w tym miesiącu skończył we mnie i oto rezultat. Jestem jednocześnie zaskoczona, szczęśliwa i przerażona bo moje życie teraz się zmieni... dodam również że oba testy robione po południu gdzie mocz był mocno rozcięczony...
 

Załączniki

  • 89737c0f-03ad-44ba-92dd-8f8825d89061.jpg
    89737c0f-03ad-44ba-92dd-8f8825d89061.jpg
    107,6 KB · Wyświetleń: 130
Cześć dziewczyny,
Nie było mnie tu dosyć długo... staraliśmy się z mężem 2 miesiące... później odpuściliśmy, wręcz zaczęliśmy się zabezpieczać. Jeden jedyny raz mąż w tym miesiącu skończył we mnie i oto rezultat. Jestem jednocześnie zaskoczona, szczęśliwa i przerażona bo moje życie teraz się zmieni... dodam również że oba testy robione po południu gdzie mocz był mocno rozcięczony...
który Dc ?
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Nie było mnie tu dosyć długo... staraliśmy się z mężem 2 miesiące... później odpuściliśmy, wręcz zaczęliśmy się zabezpieczać. Jeden jedyny raz mąż w tym miesiącu skończył we mnie i oto rezultat. Jestem jednocześnie zaskoczona, szczęśliwa i przerażona bo moje życie teraz się zmieni... dodam również że oba testy robione po południu gdzie mocz był mocno rozcięczony...
Gratulacje! :)
 
Do góry