reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Robię co mogę, żeby odpuścić sobie psychicznie, zazdroszczę niektórym, że mają takie luźne podejście do tego, może z czasem sama się nauczę tak jak ty :>

Uwierz mi na słowo, że do luźnego mi bardzo daleko. I to też jest całkowicie normalne. 😀 Trudno jest zapomnieć o czymś, o czym się bardzo marzy. Jest tutaj całe mnóstwo osób, które radzą sobie zdecydowanie lepiej ode mnie i sama się od nich uczę, albo mi się tak wydaje. 😀 To zawsze wiąże się z trudnymi emocjami, stresem, rozczarowaniem i całą paletą negatywnych emocji. Wszystkie przez to przechodzimy i na pewno nie podchodzimy obojętnie do kolejnego rozczarowania, frustracji z nieudanej próby. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Myślę jednak, że pozytywne nastawienie pozwala jakoś przetrwać ten czas i znaleźć w sobie siłę na nowe próby. A równocześnie organizować swoje życie na bieżąco i iść do przodu. Dobrze trafiłaś. Nie warto zostawać z tym sama z własnymi myślami. Warto trzymać się razem i dzielić swoimi troskami, a powoli wszystkie będziemy się wykruszać na wątki mamusiowe. Życzę, żebyś trafiła na taki jak najszybciej i nie musiała się borykać z żadnym nowym doświadczeniem. 👍😀
 
Ostatnia edycja:
reklama
Uwierz mi na słowo, że do luźnego mi bardzo daleko. I to też jest całkowicie normalne. 😀 Trudno jest zapomnieć o czymś, o czym się bardzo marzy. Jest tutaj całe mnóstwo osób, które radzą sobie zdecydowanie lepiej ode mnie i sama się od nich uczę, albo mi się tak wydaje. 😀 To zawsze wiąże się z trudnymi emocjami, stresem, rozczarowaniem i całą paletą negatywnych emocji. Wszystkie przez to przechodzimy i na pewno nie podchodzimy obojętnie do kolejnego rozczarowania, frustracji z nieudanej próby. A równocześnie organizować swoje życie na bieżąco i iść do przodu. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Myślę jednak, że pozytywne nastawienie pozwala jakoś przetrwać ten czas i znaleźć w sobie siłę na nowe próby. Dobrze trafiłaś. Nie warto zostawać z tym sama z własnymi myślami. Warto trzymać się razem i dzielić swoimi troskami, a powoli wszystkie będziemy się wykruszać na wątki mamusiowe. Życzę, żebyś trafiła na taki jak najszybciej i nie musiała się borykać z żadnym nowym doświadczeniem. 👍😀
dokładnie ja tez myślałam ze teraz się udało i wgl zrobiłam pierwszy test 11 dpo negatyw i dziś 12dpo negatyw a wydaje mi się ze raczej by pokazało już choć słaba kreskę i dziś jeden biały uplaw i od czasu do czasu ból podbrzusza wiec to pewnie wróży @ No ale nowy cykl nowa szansa kiedyś musi się udać a jeśli nie No to trudno trzeba będzie się pogodzić z z ta sytuacja No bo co zostało ? Po pierwszym teście bardzo mnie wsparł partner i czuje się lepiej
 
Hej dziewczyny, spać nie mogę i postanowiłam zaglądnąć co tu słychać. Pewnie niektóre z Was mnie tu jeszcze pamiętają. Starałam się jakis czas o trzecie dziecko, jednak odpuściłam i obecnie jestem zaimplantowana. Tak jak postanowiłam to zrobiłam i zostajemy z nasza dwojeczka, przynajmniej na jakieś dwa lata potem zobaczymy. U mnie same dobre wieści, przedłużają mi umowę w pracy na pełen etat, za kilka dni też otwieram swoją działalność jako dodatkowe źródło dochodu, synek zapisany do żłobka a córka do przedszkola. Czekam na wyniki rekrutacji do przedszkola jeszcze ale liczę że się uda. Jaki mam spokój psychiczny jak już nie mierze tych temperatur, nie jem suplementów i nie robię testów pod koniec cyklu :-D Przyszlam przynieść trochę dobrej energii i życzyć Wam byście jak najszybciej wszystkie poprzechodzily do wątków ciazowych a nie staraczkowych ❤ Uda się Wam! Czekanie i liczenie dni jest flustrujace ale warto się starac. Moje dzieci o które długo walczyłam codziennie mi o tym przypominają i są najlepszym co mnie w życiu spotkało. Choć kawalera jeszcze w nocy karmie o 2 🤣 Ale to dodatkowa chwila na buziaczki 😉 Wszystkiego co najlepsze dla Was 😘
 
Hej dziewczyny, spać nie mogę i postanowiłam zaglądnąć co tu słychać. Pewnie niektóre z Was mnie tu jeszcze pamiętają. Starałam się jakis czas o trzecie dziecko, jednak odpuściłam i obecnie jestem zaimplantowana. Tak jak postanowiłam to zrobiłam i zostajemy z nasza dwojeczka, przynajmniej na jakieś dwa lata potem zobaczymy. U mnie same dobre wieści, przedłużają mi umowę w pracy na pełen etat, za kilka dni też otwieram swoją działalność jako dodatkowe źródło dochodu, synek zapisany do żłobka a córka do przedszkola. Czekam na wyniki rekrutacji do przedszkola jeszcze ale liczę że się uda. Jaki mam spokój psychiczny jak już nie mierze tych temperatur, nie jem suplementów i nie robię testów pod koniec cyklu :-D Przyszlam przynieść trochę dobrej energii i życzyć Wam byście jak najszybciej wszystkie poprzechodzily do wątków ciazowych a nie staraczkowych [emoji173] Uda się Wam! Czekanie i liczenie dni jest flustrujace ale warto się starac. Moje dzieci o które długo walczyłam codziennie mi o tym przypominają i są najlepszym co mnie w życiu spotkało. Choć kawalera jeszcze w nocy karmie o 2 [emoji1787] Ale to dodatkowa chwila na buziaczki [emoji6] Wszystkiego co najlepsze dla Was [emoji8]

Hej hej, cieszę się, ze u Ciebie wszystko dobrze i do przodu. U mnie poza brakiem dziecka tez w porządku [emoji23] pozdrawiam
 
Hej dziewczyny. Czy któraś z Was miała niskie LH w 3 dc? Mój stosunek Lh:FSH To 0,2 . Podobno jest to choroba podwzgorza. Wiecie jak można to leczyć? Jakie są szanse na ciążę? Dwa miesiące temu miałam odwrotną sytuację stosunek LH :FSH 2,5 co wskazuje na PCOS. Nie wiem,co o tym myśleć. Dodam jeszcze,że jeszcze żaden test owulacyjny nie wyszedł mi pozytywny,mimo że miałam owulacje potwierdzoną.
Mam też hirsutyzm.
Wizyta u lekarza dopiero za 2 tygodnie.
 
Kochane ostatnio zadawałam pytanie na temat długości cyklu moje ostatnie cykle to 30, 29, 25 dni a teraz już mam 27 dc czyli mogę powiedzieć ze okres się spóźnia czy jak ? 🤣
 
reklama
Do góry