reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Wszystkie hormony mam OK, czasem w obrazie usg widać dużo pęcherzyków, ale cykle mam regularne co ok 30 dni, owulacje również potwierdzone, więc jest OK, dlatego wysokie AMH ma mnie cieszyć a nie martwić.
Czyli co może pójść nie tak na laparoskopii? Bo mnie zaciekawiłyście i wolę o to spytać na najbliższej wizycie.
Mnie lekarz mówił tylko ogólnie o możliwych powikłaniach typu uszkodzenie naczyń, powłok brzusznych, zator gazowy, a ja też specjalnie nie czytałam możliwych powikłań bo wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Laparoskopia diagnostyczna różni się od zabiegowej więc lekarz indywidualnie powinien powiedzieć Ci o możliwych powikłaniach 😊
 
reklama
A byłaś badana pod kątem PCO? Wysokie masz to AMH [emoji848]

@Kropka.88 @Magdalena09 dziękuję, pomyślę nad tym [emoji4] z laparoskopią tak zrobiłam, chodziłam prywatnie a, że wtedy lekarz prowadzący był ordynatorem w szpitalu to wcisnął mnie na NFZ ale już niestety ten gin zakończył prowadzenie ciąż i wziął się tylko za onkologię i pracę w szpitalach [emoji1] ale z tym obecnym ginem nie wiem czy się uda, na razie to i tak odległe plany [emoji4] na ten cykl mamy już plan działania, badania i suplementy i tego się trzymam [emoji7]
Trzymam kciuki [emoji4] warto próbować bo to nie są małe pieniądze [emoji846]
 
Ja w pierwszym cyklu starań za bardzo się nakręciłam, myślałam że od razu zajdziemy w ciążę bo w sumie co może być nie tak. Ale cóż... Tylko mi się wydawało że jestem w ciąży.
A ja mam na odwrót, zawsze myślę że na pewno się nie uda. Ale jak w lutym zobaczyłam 2 kreski to byłam przeszczesliwa !
 
reklama
Do góry