reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ja tez mam progesteron doustnie, biore od 16-25 dc. Wczoraj wzielam ostatni, czekam na @. W tym cyklu owu przesunieta o 4dni i nie wiem czy okres tez sie przesunie🙄
Okres może Ci się przesunąć nawet przez sam progesteron ja tak miałam w tamtym cylku też brałam progesteron i przesunął mi się okres o 5 dni chociaż owu miałam potwierdzone na monitoringu i planowo miesiączkę miałam dostać wcześniej. Testować się będę 12 maja i zobaczymy ale wielkich nadziei sobie nie robię 😔
 
Już któraś dziewczyna w tym cyklu o tym pisała i ja mam to samo :O Jestem 4dpo (domniemanej, po wynikach tesu owu i wyraźnym śluzie), 2dpo śluz gęsty, biały, kremowy. Patrzę teraz a tu znów białko jaja kurzego, taki glutek śluzowy wypadł :O nie wiem co to się dzieje,pierwszy raz taka sytuacja... Pozostaje czekać na @ okaże się wtedy kiedy owu faktycznie była...
 
Już któraś dziewczyna w tym cyklu o tym pisała i ja mam to samo :O Jestem 4dpo (domniemanej, po wynikach tesu owu i wyraźnym śluzie), 2dpo śluz gęsty, biały, kremowy. Patrzę teraz a tu znów białko jaja kurzego, taki glutek śluzowy wypadł :O nie wiem co to się dzieje,pierwszy raz taka sytuacja... Pozostaje czekać na @ okaże się wtedy kiedy owu faktycznie była...
Ja tak miałam i jeszcze jedna dziewczyna, że zbliżający się okres a śluz płodny tylko u mnie to następnego dnia pojawiły się w nim nitki krwi i okres.
 
Okres może Ci się przesunąć nawet przez sam progesteron ja tak miałam w tamtym cylku też brałam progesteron i przesunął mi się okres o 5 dni chociaż owu miałam potwierdzone na monitoringu i planowo miesiączkę miałam dostać wcześniej. Testować się będę 12 maja i zobaczymy ale wielkich nadziei sobie nie robię 😔
Ja progesteron biore od listopada i nic do tej pory mi sie nie przesuwalo. Rano testowałam, negatywny :( czekam na @
 
reklama
Do góry