reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny....
Moja historia jest taka, że w styczniu zaszłam w 1 ciąże, niestety 7 marca poroniłam, 8 marca miałam zabieg łyżeczkowania. Pierwszą @ po zabiegu dostałam 8 kwietnia. Nie nastawialiśmy się z mężem na obfite starania tj mierzenie temperatury czy siedzenie w kalendarzu. Wyszliśmy z założenia że jak ma być dobrze to będzie. Do meritum jestem dzień przed planowaną @ miałam dziwne ciągnięcie w brzuchu jakoś tak od tygodnia. Dziś rano postanowiłam zrobić test bo mój brzuch przechodzi nie daje mi spokoju. Moje pytanie brzmi czy wy tu coś widzicie? 🙄
Oczywiście że widać ! Gratulacje! :D ależ Ci zazdroszczę ❤️
 
reklama
U mnie ta prolaktyna niestety to też żadna nowość i mam stwierdzoną hiperprolaktynemię czynnościową, bo miałam właśnie ją sprawdzaną na fazach w szpitalu i w I fazie i w drugiej, ale tak od początku roku licząc to najpierw miałam wynik coś w granicach 30, potem 40, potem w szpitalu wyszła mi wieczorna 70, nocna 40 i rano 75 potem w drugiej fazie spadła do 9 i teraz znów wzrosła w pierwszej fazie do 93, a myślałam, ze już aż tak nie wzrośnie, bo tomografia nic nie pokazała. I tak się bujam z tą prolaktyną chociaż u mnie to prawie wszystkie hormony w szpitalu wyszło, że są w jakiś sposób zaburzone 😩 zaczynając na przysadkowych po tarczyce i kończąc na nadnerczach, a nawet biopsja endometrium wskazała brak aktywności hormonalnej 🤯 dlatego teraz muszę być na antykoncepcji, bo było tego za dużo i dopiero za 1,5 tygodnia idę do lekarza co dalej, żeby się udało. Wczoraj już nawet zrobiłam też przy okazji te wszystkie wirusy, wit żeby mieć święty spokój przed wizytą i się potem z tym nie bujać, więc w sumie wyszło 20 różnych badań i jeszcze tylko czekam na wynik na zespół antyfosfolipidowy.
Uuuu to masz tego sporo 😳 zycze duzo zdrowia ✊🏼😘
 
Cześć Dziewczyny, pozwólcie, że do Was dołączę😉 My staramy się już rok i na początku po nieudanych próbach tłumaczyłam sobie to stresem Ale w końcu po 6 miesiąch poszłam na monitoring. Okazało się, że moje pęcherzyki nie współpracują I nie pękają. Do tej pory mieliśmy 3 próby z ovitrelle z których 1 zakończyła się ciąża biochemiczna. Teraz w tym cyklu nawet nie miałam pęcherzyka dominującego. Lekarz skierował mnie na badanie drożności Ale nie mogę bo wykonać bo mimo antybiotyków wychodzi mi streptococcus agalactiae😔
Już powoli zaczynam wpadać w depresję. Wokół nowe ciążę a ja nie mogę ruszyć z miejsca.
Witamy na pokładzie i zyczymy 2 kresek ✊🏼❤️ Nie ma co sie załamywać, podobno wszystko zaczyna sie w glowie;) trzeba byc dobrej mysli!☺️ Wiem ze latwo sie mowi, ale uwierz - jedziemy na tym samym wózku. U mnie juz 2 lata staran ale sie nie poddaje ❤️

Nie właśnie, lekarz powiedział że nie muszę brać bo po 1 pobfaniu krwi wychodzi w normie po tabletce metoklopramidu wrasta chyba x20 krotnie i mówił że to hiperprolaktylemia czynnościowa ale nie muszę brać nic na to więc nie wiem 🤷‍♀️
Dziwne 🤔 ja tez mam czynnościowa. A jakie masz wyniki progesteronu przy tak wysokiej prolaktynie? Moze warto zasięgnąć rady innego lekarza?
U mnie okres planowo za 8 dni (dziś 20dc) więc testować się bedziemy w podobnym czasie 😉 Oj tak czekanie jest męczące :zawstydzona/y: ale pomyślmy że już bliżej niż dalej :-D
Trzymam kciuki ✊🏼✊🏼❤️ U mnie juz chyba nic sie nie wydarzy , czuje juz @ 🙄🤦🏻‍♀️
 
Hej dziewczyny....
Moja historia jest taka, że w styczniu zaszłam w 1 ciąże, niestety 7 marca poroniłam, 8 marca miałam zabieg łyżeczkowania. Pierwszą @ po zabiegu dostałam 8 kwietnia. Nie nastawialiśmy się z mężem na obfite starania tj mierzenie temperatury czy siedzenie w kalendarzu. Wyszliśmy z założenia że jak ma być dobrze to będzie. Do meritum jestem dzień przed planowaną @ miałam dziwne ciągnięcie w brzuchu jakoś tak od tygodnia. Dziś rano postanowiłam zrobić test bo mój brzuch przechodzi nie daje mi spokoju. Moje pytanie brzmi czy wy tu coś widzicie? 🙄
Pewnie ,że widać ! Gratuluję i też troszkę zazdroszczę ,ale tak ciut ciut :-)
 
Hej dziewczyny....
Moja historia jest taka, że w styczniu zaszłam w 1 ciąże, niestety 7 marca poroniłam, 8 marca miałam zabieg łyżeczkowania. Pierwszą @ po zabiegu dostałam 8 kwietnia. Nie nastawialiśmy się z mężem na obfite starania tj mierzenie temperatury czy siedzenie w kalendarzu. Wyszliśmy z założenia że jak ma być dobrze to będzie. Do meritum jestem dzień przed planowaną @ miałam dziwne ciągnięcie w brzuchu jakoś tak od tygodnia. Dziś rano postanowiłam zrobić test bo mój brzuch przechodzi nie daje mi spokoju. Moje pytanie brzmi czy wy tu coś widzicie? 🙄
Widać, i nie trzeba się wpatrywać ❤️
 
Oczywiście że widać ! Gratulacje! :D ależ Ci zazdroszczę ❤️
"Nie dziękuję" test zrobiłam tak nienastawiajac się wcale. Po chwili ta kreska była bardziej wyraźna. Nie wiem nie potrafię się cieszyć
 

Załączniki

  • Screenshot_20210505_084147_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210505_084147_com.android.gallery3d.jpg
    290,9 KB · Wyświetleń: 95
Hej dziewczyny....
Moja historia jest taka, że w styczniu zaszłam w 1 ciąże, niestety 7 marca poroniłam, 8 marca miałam zabieg łyżeczkowania. Pierwszą @ po zabiegu dostałam 8 kwietnia. Nie nastawialiśmy się z mężem na obfite starania tj mierzenie temperatury czy siedzenie w kalendarzu. Wyszliśmy z założenia że jak ma być dobrze to będzie. Do meritum jestem dzień przed planowaną @ miałam dziwne ciągnięcie w brzuchu jakoś tak od tygodnia. Dziś rano postanowiłam zrobić test bo mój brzuch przechodzi nie daje mi spokoju. Moje pytanie brzmi czy wy tu coś widzicie? 🙄
Widzę cień kreski ale na twoim miejscu jeszcze bym się pozytywnie nie nastawiała 🙂 niestety musisz poczekać. Za 2 dni powtórz i się okaże 😉 albo zrób betę i się wyjaśni
 
Witamy na pokładzie i zyczymy 2 kresek ✊🏼❤️ Nie ma co sie załamywać, podobno wszystko zaczyna sie w glowie;) trzeba byc dobrej mysli!☺️ Wiem ze latwo sie mowi, ale uwierz - jedziemy na tym samym wózku. U mnie juz 2 lata staran ale sie nie poddaje ❤️

Nie właśnie, lekarz powiedział że nie muszę brać bo po 1 pobfaniu krwi wychodzi w normie po tabletce metoklopramidu wrasta chyba x20 krotnie i mówił że to hiperprolaktylemia czynnościowa ale nie muszę brać nic na to więc nie wiem 🤷‍♀️
Dziwne 🤔 ja tez mam czynnościowa. A jakie masz wyniki progesteronu przy tak wysokiej prolaktynie? Moze warto zasięgnąć rady innego lekarza?

Trzymam kciuki ✊🏼✊🏼❤️ U mnie juz chyba nic sie nie wydarzy , czuje juz @ 🙄🤦🏻‍♀️
To tak jak u mnie...czuje @ ...test biel ..no cóż..
 
reklama
U mnie okres planowo za 8 dni (dziś 20dc) więc testować się bedziemy w podobnym czasie 😉 Oj tak czekanie jest męczące :zawstydzona/y: ale pomyślmy że już bliżej niż dalej :-D
Ja też okres planowo za 8 dni 😅 dziś mam 23 dc ale testować się będę gdzieś za 6 dni może już coś się pokaże 🥴
 
Do góry