reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
No to teraz coś dla niedowiarków. Zrobiłam przed chwilą test z krwi i wyszła bladziutka druga kreska !! 🥳🥳 Wiem że te testy mają różne opinie ale wiem że stosuje się je w szpitalach na zachodzie przed zabiegami więc ufam że jest prawdziwie dodatni. Wychodzi na to że owulację miałam w 12 lub 13dc jutro rano zrobię z moczu ale zakładam że może jeszcze nie wyjść. Pozostaje mi iść na betę żeby to potwierdzić.
 

Załączniki

  • IMG_20210505_174726.jpg
    IMG_20210505_174726.jpg
    850,6 KB · Wyświetleń: 160
No to teraz coś dla niedowiarków. Zrobiłam przed chwilą test z krwi i wyszła bladziutka druga kreska !! [emoji3060][emoji3060] Wiem że te testy mają różne opinie ale wiem że stosuje się je w szpitalach na zachodzie przed zabiegami więc ufam że jest prawdziwie dodatni. Wychodzi na to że owulację miałam w 12 lub 13dc jutro rano zrobię z moczu ale zakładam że może jeszcze nie wyjść. Pozostaje mi iść na betę żeby to potwierdzić.

Wierze, ze u Ciebie się sprawdzi i tego Ci życzę, ale wciąż będę się zaliczać do tych „niedowiarkow” jak to nazwałaś. 2 dziewczynom tu na forum wyszły fałszywie pozytywne. Dla mnie rzetelne będzie tylko oznaczenie bety ze krwi, w laboratorium [emoji2368]
 
No to teraz coś dla niedowiarków. Zrobiłam przed chwilą test z krwi i wyszła bladziutka druga kreska !! 🥳🥳 Wiem że te testy mają różne opinie ale wiem że stosuje się je w szpitalach na zachodzie przed zabiegami więc ufam że jest prawdziwie dodatni. Wychodzi na to że owulację miałam w 12 lub 13dc jutro rano zrobię z moczu ale zakładam że może jeszcze nie wyjść. Pozostaje mi iść na betę żeby to potwierdzić.
Nie musisz nam udowadniać, że jesteś w ciąży. Jak będziesz to będziesz i ciąża magicznie nie zniknie czy robisz test teraz czy tak jak się powinno robić 14dpo.
 
A śmiejcie się odezwę się we wtorek popołudniu i zdam relacje z bety. :p
A gdzie ktoś z Ciebie się śmiał bo nie mogę znaleźć?

Dziś masz 8dpo, jeśli miałaś zagnieżdżenie w 6dpo, 48h na wytworzenie bety no to super, że wykazał ci to test z krwi tak super szybko bo to tylko zwykły test a on ma też jakąś czułość, testy owulacyjne nie wykrywają bhcg więc nimi bym się nie sugerowała wcale [emoji2370]

Nikt Ci ciąży nie zazdrościć spokojnie.. Każda zajdzie w swoim czasie :)
 
reklama
@Kropka.88 hmm moja prolaktyna na czczo 18 🤔 chyba poczytam coś więcej o tym badaniu po tabletce 😊 a co do IO @Magdalena09 to możesz mi dodać trochę otuchy? Zbieram się już któryś raz na te krzywe i zawsze coś wyskakuje i nie mogę się zebrać w sobie a nie ukrywam, że trochę się boje iść 🙈 insulina na czczo 13.8 jak dobrze pamiętam, glukoza 92 więc wskaźnik Homa IR 3... Stąd skierowanie na te krzywe 🙈
 
Do góry