reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny ja wiem ze powiecie "Boże ale z niej wariatka jakas" ale testowalam sie wlasnie elektrycznym testem znaczy się z wyświetlaczem. Pokazal brak ciazy ale jak otworzyłam test to jest normalnie jasno niebieska krecha.... juz zgłupiałam.... moge wstawić zdjęcie ale na zdjęciu tego tak nie widać.... proszę nie hejtucje hahahaZobacz załącznik 1269956
Tutaj też nic nie widać. Testów się nie rozbiera. Jak rozbierasz to rób to sobie w domu i nie wstawiaj tutaj.
 
reklama
Dziewczyny ja wiem ze powiecie "Boże ale z niej wariatka jakas" ale testowalam sie wlasnie elektrycznym testem znaczy się z wyświetlaczem. Pokazal brak ciazy ale jak otworzyłam test to jest normalnie jasno niebieska krecha.... juz zgłupiałam.... moge wstawić zdjęcie ale na zdjęciu tego tak nie widać.... proszę nie hejtucje hahahaZobacz załącznik 1269956
Po co sobie to robisz ? 🤷‍♀️
 
Dziewczyny ja wiem ze powiecie "Boże ale z niej wariatka jakas" ale testowalam sie wlasnie elektrycznym testem znaczy się z wyświetlaczem. Pokazal brak ciazy ale jak otworzyłam test to jest normalnie jasno niebieska krecha.... juz zgłupiałam.... moge wstawić zdjęcie ale na zdjęciu tego tak nie widać.... proszę nie hejtucje hahahaZobacz załącznik 1269956

Po co obróbka? Wiesz ze każda obróbka zdjęcia pogarsza jego jakość i powoduje artefakty? Na test się sika i odczytuje wynik [emoji2368] ile jesteś dpo? Nie za wcześnie testujesz?
 
Tutaj też nic nie widać. Testów się nie rozbiera. Jak rozbierasz to rób to sobie w domu i nie wstawiaj tutaj.
20210511_131859.jpg

Myslalam ze to jest grupa wsparcia i można liczyć na czyjaś opinie
 
Cześć Dziewczyny, jestem nowa na tym wątku. W ub. roku przez chwilę udzielałam się w wątku "Staraczki II połowa 2020". Przez 2 cykle staraliśmy się wtedy o dziecko. A potem rozszalała się pandemia, mąż musiał zmienić pracę, ja z kolei zrozumiałam, że muszę najpierw dokończyć duży projekt zawodowy, który wymagał ode mnie jeżdżenia po całym kraju w czasie pandemii i kosztował dużo stresu... Słowem, odpuściliśmy, a wręcz staraliśmy się unikać dni płodnych. Pod koniec przygody staraniowej zrobiłam jeszcze badanie hormonów, ale nie poszłam ich już skonsultować. Generalnie z opisu wynika, że są w normie, stosunek LH do FSH prawidłowy, TSH ok. 1,7. Tylko AMH zastanawiające, bo 5 (było napisane, że to górna granica normy, ale ja mam za chwilę 37 lat i nie chce mi się wierzyć, że to normalne). Ale okresy mam regularne, badnia prog. wskazują, że owulacja bywa, więc ,może jednak nie jest to PCOS. U gina byłam ostatni raz w lipcu 2020, wszystko było ok. Nigdy też żaden nie mówił, że coś jest nie tak z moimi jajnikami. Oczywiście nie badam progesteronu co cykl, więc na bank bywają cykle bezowulacyjne. Mam już jedno dziecko (11 lat). Bardzo chcę drugie. Nie pytajcie, co robiłam przez cały ten czas i czemu nie postarałam się o nie wcześniej. Byłam głupia:) Teraz w końcu jestem gotowa, ale nastrój mam pesymistyczny. Jestem bardzo niecierpliwa, wszystko lubię planować, a z ciążą same wiecie jak jest, nic nie idzie zaplanować. Pierwsze udało się od razu, więc jak teraz od razu się nie udaje, to już jestem załamana. Wiem, że to bez sensu i przeczy nauce:) To tyle tytułem wstępu. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:)
 
Zobacz załącznik 1269960
Myslalam ze to jest grupa wsparcia i można liczyć na czyjaś opinie
Skoro elektroniczny test wykazał, że ciąży nie ma to jej jeszcze nie ma :) ten cień to pewnie kreska fabryczna.. To jest moje zdanie :)
Zależy ile dpo jesteś, może jest za wcześnie na testowanie.
 
reklama
Do góry