reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Nawet nie wiem ale claerblue 6 dni przed okresem niby wykrywa ciążę. Ciul wie co się dzieje jedne wychodzą z bladziocha drugie wcale juz pieprzłam nimi do kosza i pierdziele to testowanie heheheh

Jakikolwiek test ciążowy nieważne jakiej firmy wykryje ciąże 6 dni przed okresem TYLKO pod warunkiem, ze do zagnieżdżenia dojdzie jakieś przynajmniej 8 dni przed okresem jak nie więcej. Żaden test nie jest magiczna kula i nie wywróży ciąży, jeśli nie doszło do zagnieżdżenia. Mocz tez nie ma mocy przewidującej. Te bladziochy to może fabryczne? Nie wiem, nie widziałam. Daj sobie pare dni i zatestuj ponownie albo poczekaj do terminu @, bo testowanie teraz chyba nie ma sensu [emoji2368]
 
reklama
Dziewczyny 🌷
Ostatnia miesiączka zakończyła się 30.04
Dziś 11.05- testy nie pokazują kresek na teście owulacyjnym. Śluzu brak.
Możliwe, ze miałam płodne bez śluzu? Od 4dni ból jajników takie kłucia
 
A zebym ja to wiedziala[emoji17] ten lekarz nic nie mowi[emoji2358] Z niego cos wyciagnac to masakra. Owulacje , ostatnio mialam w 14dc, zwykle mam okolo 16dc. Nie wiem jaka wielkość pęcherzyka i jaki przyrost [emoji57][emoji17]
ostatnio jak bylam z wynikiem HSG to mowi ze wszystko pieknie, wiec ja juz wkurzona mowie do niego ze jednak nie wszystko bo cos jest nie tak skoro nie udaje sie nam zajsc w ciaze. To powiedzial Ze jedyny problem u mnie to ta prolaktyna ktora osłabia te moje pecherzyki - cos takiego. Mowi malo składnie, rzuca jakies terminy medyczne ktorych nie rozumiem , gada cos pod nosem a jak o cos dopytuje to odpowiada jakby chcial a nie mogl [emoji2358]

No to dziwnie. Rozumiem jeśli by nie rosły, żeby je jakoś stymulować, ale jeśli rosną i pękają w odpowiednim czasie to po co się faszerować? [emoji2368] owu w 14-16dc to zupełnie normalne owu, ja miałam później a nikt nawet nie myślał o za wolnym dojrzewaniu (dokładnie 3 ginekologów). To Twoje zdrowie i masz prawo do uzyskania takich informacji i wyjaśnienia co jak i dlaczego.
 
Jakikolwiek test ciążowy nieważne jakiej firmy wykryje ciąże 6 dni przed okresem TYLKO pod warunkiem, ze do zagnieżdżenia dojdzie jakieś przynajmniej 8 dni przed okresem jak nie więcej. Żaden test nie jest magiczna kula i nie wywróży ciąży, jeśli nie doszło do zagnieżdżenia. Mocz tez nie ma mocy przewidującej. Te bladziochy to może fabryczne? Nie wiem, nie widziałam. Daj sobie pare dni i zatestuj ponownie albo poczekaj do terminu @, bo testowanie teraz chyba nie ma sensu [emoji2368]
Nie ma sensu doklqdnie a ja poprostu popadłam w ibsesje testowania. Może dlatego ze to moje pierwsze starania po 6 latach ... I mialam tyle ostatnio przykrych zdarzeń , ze naprawdę przydałaby się jakas mega pozytywna wiadomość. A czy któraś z was jest na antydepresantach? Ja jestem na citalopram od grudnia.
 
Nie ma sensu doklqdnie a ja poprostu popadłam w ibsesje testowania. Może dlatego ze to moje pierwsze starania po 6 latach ... I mialam tyle ostatnio przykrych zdarzeń , ze naprawdę przydałaby się jakas mega pozytywna wiadomość. A czy któraś z was jest na antydepresantach? Ja jestem na citalopram od grudnia.

Niestety ale potrzeba dobrej nowiny nie przyspieszy procesu zapłodnienia i zagnieżdżenia. Musisz się uzbroić w cierpliwość bo ześwirujwsz w takim tempie [emoji6]

Co do antydepresantów to nie zazywam i nie wiem czy mogą w jakiś sposób wpływać na płodnośc. Twój ginekolog wie?
 
Niestety ale potrzeba dobrej nowiny nie przyspieszy procesu zapłodnienia i zagnieżdżenia. Musisz się uzbroić w cierpliwość bo ześwirujwsz w takim tempie [emoji6]

Co do antydepresantów to nie zazywam i nie wiem czy mogą w jakiś sposób wpływać na płodnośc. Twój ginekolog wie?
Lekarz, który mnie prowadzi wie i powiedział że mam je brac nawet jak zajde w ciaze i ze nic się nie stanie. Także...
 
Lekarz, który mnie prowadzi wie i powiedział że mam je brac nawet jak zajde w ciaze i ze nic się nie stanie. Także...
Ja biorę Asertin :) niektóre leki z tej kategorii podwyższają prolaktyne a to ma wpływ na płodność. Aczkolwiek mi się wydaje ze przeciwnie, mam owulacje, lepiej się czuje - jestem spokojniejsza. Jutro zbadam prolaktyne akurat to dam znać na jakim jest poziomie.
 
reklama
Nawet nie wiem ale claerblue 6 dni przed okresem niby wykrywa ciążę. Ciul wie co się dzieje jedne wychodzą z bladziocha drugie wcale juz pieprzłam nimi do kosza i pierdziele to testowanie heheheh
Hasło „wykrywa ciąże 6 dni przed miesiączką” to zwykły chwyt marketingowy, bo kazdy czuły test jest w stanie wykryć ciążę 6 dni przed terminem miesiączki, jeśli kobieta ma standardowo 16 dniową fazę kutealną, a do zagnieżdżenia zarodka dojdzie w 6 dpo. To coś jak płatki kukurydziane bez glutenu 😅
 
Do góry