reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Dziewczyny 🌷
Ostatnia miesiączka zakończyła się 30.04
Dziś 11.05- testy nie pokazują kresek na teście owulacyjnym. Śluzu brak.
Możliwe, ze miałam płodne bez śluzu? Od 4dni ból jajników takie kłucia
Możliwe, ja w pierwszą ciążę zaszłam a byłam pewna że mam pewnie cykle bezowulacyjne bo śluzu płodnego nie widziałam u siebie na oczy 🙈 jedynie przy podnieceniu czułam się wilgotna a to nie i to chodzi ze śluzem szyjkowym. Ale teraz w tym cyklu miałam śluz płodny jakieś trzy dni, a dopiero dwa dni później wyszedł mi pozytywny test owu więc już zgłupiałam też jak to jest. Chce zagadać do mojego ginekologa o monitoring kolejnego cyklu, ciekawe co mi powie na to 🧐
Nie ma sensu doklqdnie a ja poprostu popadłam w ibsesje testowania. Może dlatego ze to moje pierwsze starania po 6 latach ... I mialam tyle ostatnio przykrych zdarzeń , ze naprawdę przydałaby się jakas mega pozytywna wiadomość. A czy któraś z was jest na antydepresantach? Ja jestem na citalopram od grudnia.
Ja nie jestem, na szczęście chyba nie potrzebowałam ani nie potrzebuje... Czytałam że Twój ginekolog mówi że są bezpieczne w czasie starań i w przypadku ciąży ☺ a widzisz w ogóle po nich jakaś poprawę samopoczucia??
 
reklama
Hej dziewczyny widzicie coś tu ? 🙃🙃
 

Załączniki

  • A32E0CE5-B703-4CB4-817F-4F10556B90A1.jpeg
    A32E0CE5-B703-4CB4-817F-4F10556B90A1.jpeg
    2,2 MB · Wyświetleń: 132
Możliwe, ja w pierwszą ciążę zaszłam a byłam pewna że mam pewnie cykle bezowulacyjne bo śluzu płodnego nie widziałam u siebie na oczy 🙈 jedynie przy podnieceniu czułam się wilgotna a to nie i to chodzi ze śluzem szyjkowym. Ale teraz w tym cyklu miałam śluz płodny jakieś trzy dni, a dopiero dwa dni później wyszedł mi pozytywny test owu więc już zgłupiałam też jak to jest. Chce zagadać do mojego ginekologa o monitoring kolejnego cyklu, ciekawe co mi powie na to 🧐

Ja nie jestem, na szczęście chyba nie potrzebowałam ani nie potrzebuje... Czytałam że Twój ginekolog mówi że są bezpieczne w czasie starań i w przypadku ciąży ☺ a widzisz w ogóle po nich jakaś poprawę samopoczucia??
Jasne ... o niebo lepiej. Nie mam dziwnych myśli moje libido poszło w górę super sie po jechać czuje
 
No to dziwnie. Rozumiem jeśli by nie rosły, żeby je jakoś stymulować, ale jeśli rosną i pękają w odpowiednim czasie to po co się faszerować? [emoji2368] owu w 14-16dc to zupełnie normalne owu, ja miałam później a nikt nawet nie myślał o za wolnym dojrzewaniu (dokładnie 3 ginekologów). To Twoje zdrowie i masz prawo do uzyskania takich informacji i wyjaśnienia co jak i dlaczego.
W piatek ide do innej pani doktor na wizyte (moj gin mnie do niej umówił bo jest na wyjdzie) i poprosze ja o jej opinie na ten temat. Moze ona mi to jakis jaśniej wytłumaczy 😉
 
reklama
Do góry