reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

A zebym ja to wiedziala😔 ten lekarz nic nie mowi🤦🏻‍♀️ Z niego cos wyciagnac to masakra. Owulacje , ostatnio mialam w 14dc, zwykle mam okolo 16dc. Nie wiem jaka wielkość pęcherzyka i jaki przyrost 😏😔
ostatnio jak bylam z wynikiem HSG to mowi ze wszystko pieknie, wiec ja juz wkurzona mowie do niego ze jednak nie wszystko bo cos jest nie tak skoro nie udaje sie nam zajsc w ciaze. To powiedzial Ze jedyny problem u mnie to ta prolaktyna ktora osłabia te moje pecherzyki - cos takiego. Mowi malo składnie, rzuca jakies terminy medyczne ktorych nie rozumiem , gada cos pod nosem a jak o cos dopytuje to odpowiada jakby chcial a nie mogl 🤦🏻‍♀️
Zmień lekarza, nie wiem z jakiego miasta jesteś ale ja mam super ginekolog właśnie zajmuje się leczeniem niepłodności pcos i innych schorzeń i problemów z zajściem w ciaze, można się umówić do niej przez znany lekarz terminy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Moge ci polecić.
 
reklama
Może tak zdjęcie wyglada a tutaj zdjęcie zaraz po zrobieniu ☺️☺️
 

Załączniki

  • A6F7FF3C-6650-457D-9C99-83B3F3E6BD6D.jpeg
    A6F7FF3C-6650-457D-9C99-83B3F3E6BD6D.jpeg
    325,5 KB · Wyświetleń: 116
reklama
Do góry