reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja to biorę i nie mam pcos :) oprócz tego letrozol (na stymulacje owulacji) mój pęcherzyk akurat urósł i pękł :)
Ooo super bo właśnie miałam zapytać czy oprócz tego ze ładnie urósł (chyba nawet dwa z tego co pamiętam?) To czy ładnie pękł 😁 ciesze się że tak Ci się od razu udało ze wszystkim 🥰 teraz pozostaje ściskać kciuki za 2 krechy 😁 u mnie niestety lipa. Pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel 😔 i teraz 17go zamiast testować to będę jechać Eby sprawdzić czy się wchlonela i czy można dalej stymulować czy niestety przerwać 😔 strasznie się tym załamałam bo czas leci a tu takie kłody pod nogi 🙈
 
reklama
Cześć dziewczyny jetem po becie i potwierdzone jestem w ciąży!!! Tylko beta strasznie mała... I się zastanawiam czy wszystko jest ok według moich obliczeń 4 tydzień się zaczął...
Zrob betę za 48h i zoabcz jaki jest przyrost. Na wizyte u lekarza uwazam ze jest Za wczesnie jeszcze , pewnie bedzie kazal powtorzyc betę i wrocic z wynikami ;)
Jednakże bardzo gratuluje!! I duzo zdrowia ❤️❤️
 
Cześć dziewczyny jetem po becie i potwierdzone jestem w ciąży!!! Tylko beta strasznie mała... I się zastanawiam czy wszystko jest ok według moich obliczeń 4 tydzień się zaczął...
Ja miałam betę 200 przy 6 dniu poronienia i to był 6 tydzień. Takze cos mało ale moze kazda ma inaczej
 
Lekarz jutro nic Ci nie powie, będzie kazał zrobić przyrost bety i wrócić do niego za tydzień. Wstrzymaj się z wizytą, bo to będą pieniądze wydane w błoto.
Tak tylko ja zazywam duphaston an podtrzymanie ciąży i akurat mi się kończy.. Więc pewnie będę musiała jechać do niej na wizytę. Umówiłam się już na krew na sobotę i zobaczymy jaki przyrost... Mam złe przeczucia jakoś nie umiem się cieszyć ☹️
 
Gratulacje dla dwóch kreseczek:)
Ja już po wizycie u nowego gina, jestem zadowolona, dostałam lamette na stymulację cyklu, mimo iż wg poprzedniego gina wszystko jak w zegarku, co do hormonów to jest ok, no może martwi ja moje Amh ledwo ponad 1,2dlatego też była zdziwiona że nie miałam do tej pory stymulacji bo być może jajeczka są słabe . Mam też cienkie endometrium, jeśli będzie nadal takie w kolejnym cykli to dostanę jeszcze estrogeny. Ogólnie ma konkretny plan . Aha i mąż jeszcze fragmentację dna nasienia ma zrobić. Pytanie do dziewczyn co brały Lamette jak się czułyście po niej?
 
reklama
Do góry