reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Ooo super bo właśnie miałam zapytać czy oprócz tego ze ładnie urósł (chyba nawet dwa z tego co pamiętam?) To czy ładnie pękł 😁 ciesze się że tak Ci się od razu udało ze wszystkim 🥰 teraz pozostaje ściskać kciuki za 2 krechy 😁 u mnie niestety lipa. Pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel 😔 i teraz 17go zamiast testować to będę jechać Eby sprawdzić czy się wchlonela i czy można dalej stymulować czy niestety przerwać 😔 strasznie się tym załamałam bo czas leci a tu takie kłody pod nogi 🙈
Jeden pękł, drugi nie. Ale mi mówiła że organizm sam sobie z tym niepeknietym poradzi :D nie wiem czy rośnie dalej, czy będzie z tego jakaś torbiel, ale żadnego dyskomfortu nie odczuwam. Nie kazała się martwić to chyba wie co mówi :D w niedzielę jest termin @,będzie 14 dpo i
wtedy zamierzam zatestowac rano. Mam nadzieję że @ mnie nie uprzedzi :D
Ej nie załamuj się lala :* poczytaj sobie ze takie rzeczy się zdarzają :) ja przed stymulacja przeczytałam wszystkie za i przeciw :D zazwyczaj te torbiele są wydalane podczas @. Czasem się tak zdarza. W pierwszym cyklu stymulowanym Ginka mówiła że zajście graniczy z cudem :) głowa do góry! Może w kolejnym miesiącu dostaniesz jakiś zastrzyk na pełnienie? :) na pewno będzie dobrze. W tym roku nam się uda! :D
 
Tak tylko ja zazywam duphaston an podtrzymanie ciąży i akurat mi się kończy.. Więc pewnie będę musiała jechać do niej na wizytę. Umówiłam się już na krew na sobotę i zobaczymy jaki przyrost... Mam złe przeczucia jakoś nie umiem się cieszyć ☹️
Gratuluję!!!!!!!!!! <3
Źle przeczucia? Kochana jesteś w ciąży! Włącz pozytywne myślenie! :D pojutrze na betę, sprawdzisz przyrost i już uśmiech Ci wróci na twarz :) nie obstawiaj najgorszego! Zdrówka :*
 
reklama
Tak tylko ja zazywam duphaston an podtrzymanie ciąży i akurat mi się kończy.. Więc pewnie będę musiała jechać do niej na wizytę. Umówiłam się już na krew na sobotę i zobaczymy jaki przyrost... Mam złe przeczucia jakoś nie umiem się cieszyć ☹️
Nie martw sie na zapas 😉
 
Do góry