reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny 😊 czy któraś z Was wie może co oznaczają wyniki MCV, MCHC i MCH ponad normę? Do tego erytrocyty poniżej normy 😑 do lekarza mam termin dopiero w połowie czerwca 🤦‍♀️ wujek Google ma standardowa odpowiedź.. Ciąża albo nowotwór 🤷‍♀️
Zbadaj poziomy Wit B i kwasu foliowego wraz z kolejną kontrolną morfologią, być może masz początki anemii. Ja te MC różne i coś jeszcze też mam poza normami, ale pojedyncze wyniki nic nie znaczą, ale erytrocyty mam akurat w normie. A poziomy tych witamin będziesz mieć akurat na wizytę u lekarza, poza tym czasem warto spr poziom przy staraniach, zwłaszcza jesli bierzesz suple dla starających się :)
 
Miałam za 1 razem kiedy wyszła mi ta bakterie helicobacter. Potem kilka lat spokoju teraz nie miałam gastroskopi ale wybieram się ponownie do lekarza i chyba pójdę powtórzyć to badanie.
Przerąbana sprawa. Helicobacter pylori często wraca. Wiem to z doświadczenia. Mi towarzyszylo przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzody i refluks. I w sumie towarzyszy do dziś. To z płodnością nie ma nic wspólnego, ale lepiej się zbadaj. Nikt nie lubi gastroskopii ale jak mus to mus :(
 
Witam Sie w 32 dniu cyklu /średnio mam 30 okres nadal spóźniony brzuch od ponad tygodnia ciągnie jak na miesiączkę .. piersi pełniejsze i wrażliwe od kilku dni ... często ganiam do toalety i mam dziwne uczucie na pęcherzu wiec sprawdzam czy to nie zapalenie pęcherza testy nadal negatywne (z cieniem cienia którego nie liczę) 😩 ile można czekać 😩😩😩
 
Witam Sie w 32 dniu cyklu /średnio mam 30 okres nadal spóźniony brzuch od ponad tygodnia ciągnie jak na miesiączkę .. piersi pełniejsze i wrażliwe od kilku dni ... często ganiam do toalety i mam dziwne uczucie na pęcherzu wiec sprawdzam czy to nie zapalenie pęcherza testy nadal negatywne (z cieniem cienia którego nie liczę) [emoji30] ile można czekać [emoji30][emoji30][emoji30]

Może owu się przesunęła. 2 dni to jeszcze niewiele [emoji3526]
 
Może owu się przesunęła. 2 dni to jeszcze niewiele [emoji3526]
W sumie tak ,nie robiłam testów owulacyjnych bo nie chciałam się nakręcać .. będę czekać cierpliwie i was obserwować , dziewczyny czytam co piszecie i dla mnie to wszystko czarna magia , duphastony i inne leki .. wizyty u lekarza , bety hcg , u mnie tego nie ma , za zdraszczam i pozdrawiam 😘
 
Hej. Dziewczyny zdazalo się Wam długo plamic po miesiączce? U mnie 10dc, za dwa dni ma być owulka a na wkładce dalej coś 😒 delikatne plamienie kolor kawy z mlekiem. Infekcja czy co 😞
 
W sumie tak ,nie robiłam testów owulacyjnych bo nie chciałam się nakręcać .. będę czekać cierpliwie i was obserwować , dziewczyny czytam co piszecie i dla mnie to wszystko czarna magia , duphastony i inne leki .. wizyty u lekarza , bety hcg , u mnie tego nie ma , za zdraszczam i pozdrawiam [emoji8]

Nie ma czego zazdrościć, poszukiwanie przyczyny długotrwałych niepowodzeń i szukanie diagnozy nie jest ani przyjemne ani tanie [emoji13]
 
reklama
Do góry