reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny , wyszedł mi taki sam cienias jak wczoraj wiec nie robię już testów bo to na mnie negatywnie wpływa i nie potrzebnie się nakręcam 😩aż mnie zaczął brzuch pobolewac z tego wszystkiego 😩 zrobię jakiś lepszy za kilka dni i wtedy zobaczę 😞 pozdrawiam
Hej, a z jakiej firmy masz te testy? One Step? Jeśli tak, to one są często wadliwe 😔 ja też je miałam, bo dostałam do pasków LH z tej samej firmy jak zamawiałam przez internet. Jakieś dwa cykle temu jak robiłam owulaki to pomyslilam paski i zrobiłam bhcg zamiast LH i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam bladziocha 😱 oczywiście wtedy milion myśli na sekundę 🤣 potem poczytałam opinie, i jedna dziewczyna też tak miała i zrobiła eksperyment z wodą - woda też miała bladziocha 😱 zrób jutro test z innej firmy 😊 3mam kciuki żeby u Ciebie to była ciąża ✊😘
 
Czemu trzeba będzie poczekać do jeszcze następnego? Koniecznie popytaj, bo jestem zaintrygowana [emoji16]
Sama zaczęłam się zastanawiać dlaczego. Bo konkretów nie powiedział co i dlaczego.. A że wiadomo nie pamiętam, nie znam się jakie badania się robi w jakim cyklu po prostu przytaknęłam i tyle 😁
 
reklama
Dziewczyny jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciażę w kolejnym cyklu po ciąży biochemicznej? Czy któraś ma jakieś doświadczenie? Myślę że pójdę na monitoring owulacji w tym cyklu, ale boję się że mi powie ze wszystko się rozregulowało, Wyobrazcie sobie ze nadal krwawie a już 6 dzień, zawsze @ mam gdzieś max 4 dni a teraz to krwawienie jest bardziej obfite...
 
Do góry