reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Witam, mam na imię Justyna, mam 29 lat. Jestem mamą 4letniego chłopczyka o którego walczyliśmy półtora roku. Obecnie staramy się o drugie dziecko 3,5 roku. W tamtym roku miałam drożność i jest ok, oba jajowody drożne. Mam krótkie 26 dniowe cykle , czasami nawet 25-24 dni się zdarzają, monitoringi w okolicy 10 dnia cyklu nigdy nie pokazały pęcherzyka dominującego. Hormony raczej w normie, estradiol 38,6 FSH 5,86, LH 5,3 , TSH 1,15, prolaktyna 7, tylko amh mnie martwi 7,14. W tym cyklu biorę clo od 3-7dni cyklu. Jutro monitoring. Nic mnie nie boli, w sumie tylko głowa codziennie. Jestem już zmęczona tymi staraniami i tracę nadzieję.
Witaj [emoji847]
Trzymam kciuki za owocne starania.
Czy jeśli nie widać pęcherzyka dominującego to znaczy że w ogóle nie ma owulacji?
 
To jest taka koszula nocna do ziemi? Czy to nie krępuje ruchów? Ja się strasznie rozwalam w nocy, nogi praktycznie na suficie i zastanawiam się czy byłoby mi wygodnie [emoji848]
Ja mam różne, za kolano, do łydek, przed kolano 😄 ruchów nie krępuje a też się rozkopuje w nocy, najwyżej śpię z gołym tyłkiem i trudno 🤣 nie przeszkadza mi to 😄😄
 
Ja mam różne, za kolano, do łydek, przed kolano [emoji1] ruchów nie krępuje a też się rozkopuje w nocy, najwyżej śpię z gołym tyłkiem i trudno [emoji1787] nie przeszkadza mi to [emoji1][emoji1]
I słusznie, w końcu jesteś u siebie [emoji2]

Ja dziś się relaksuję - kupiłam niedawno czytnik książek i chyba zostanę fanką tej formy czytania. Bardzo wygodne i można zabrać wszędzie ze sobą. A tak się zawsze wzbraniałam przed tym [emoji85]
 
I słusznie, w końcu jesteś u siebie [emoji2]

Ja dziś się relaksuję - kupiłam niedawno czytnik książek i chyba zostanę fanką tej formy czytania. Bardzo wygodne i można zabrać wszędzie ze sobą. A tak się zawsze wzbraniałam przed tym [emoji85]
Daj znać jak Ci się użytkuje bo ja też się zapieram rękami i nogami 🤣 i jaki czytnik wybrałaś?
 
Szkoda, że tutaj nie ma opcji dzwonienia do uczestników forum [emoji38] już bym nękała @Gryfin od rana [emoji38]
Dziękuję dziewczyny za wsparcie, jesteście kochane 💛😁 zrobiłam test i zobaczyłam piękną jedną kreskę, po raz 10 🤷🏻‍♀️ @ nadal nie ma, nie mogę przez to zacząć cyklu stymulowanego 😔
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry