reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dokładnie. Ja poszlam w 10tyg i dowiedziałam się, że od 4tyg nie jestem już w ciąży.
Popieram w 100%. @Monii123 rozumiem, że nie robiłaś testów co 2dni, ale jak się spóźniał tydzień czy dwa??!! Jeśli jesteś w ciąży to zaraz zaczynasz 10tc! Już dawno lekarz powinien Cię widzieć!! A jeśli to nie ciąża to też powinien zobaczyć dlaczego nie masz @. Ja na Twoim miejscu od razu DZISIAJ zrobiłabym test i jak wyjdzie pozytywny poszłabym na betę i drugi raz po 48h sprawdzić przyrost. Nie chcę Cię straszyć, ale mi 2 czy 3dni po terminie @ wyszła bardzo bardzo blada krecha na teście, a okazało się, że to była pozamaciczna, nie dającą żadnych objawów nieprawidłowości nawet w 8tc. Na samą myśl co by mogło się stać gdybym nie poszła do lekarza przechodzą mi ciarki po plecach...
 
Jak zrobiłaś wieczorem to mógł nie wyjść
Już jestem nawet chyba po bo dziś 39 dc [emoji2368] a ostatni najdłuższy cykl 37 dni.
Ale tak jak wyżej pisałam wczoraj pojawił się brudny śluz więc wieczorem zrobiłam ostatniego pinka żeby już ich nie mieć na chacie, ale nawet on wyszedł biały. Po nocy było czysto temperatura dalej podwyższona jakąś godzinę temu znów lekkie zabrudzenie i tak to nic [emoji23]
Więc czekam grzecznie a jak nic nie będzie to w sylwestra testuje drugi raz
 
Ja tak myślę że może 3 stycznia zatestuje... Ale nie wiem... Zobaczymy.
Wyjątkowo ten cykl mam spokojny bez żadnych boli, czasami jajnik się odezwie ale ogólnie czuje się super. Tak jak Ty też mam maleńka nadzieję, no niedlugo się okaże 🤞😉 może brak jakiś boli to dobry znak? 🤷‍♀️
A Ty jak się czujesz?
Bardzo poukładany mam ten cykl 🤷 owulacja książkowo, ból owulacyjny standardowo, ból piersi po owu standardowo, teraz trochę mniej, dzisiaj czasami czuję macicę ale to lekkie ciągnięcie, w sumie też normalne kilka dni przed @. Jeszcze nie jestem wredna 😂 i się nie objadam ale były święta 😂 to brakuje obiektywnej oceny 😂 Masakrycznie przeszkadzają mi zapachy w pracy ale to normalne po kilku dniach wolnego 🙈 odzwyczaiłam się (zawsze byłam wrażliwa). W sumie nic nie wskazuje na zmiany 😂 ale zobaczymy
 
Przepraszam, że powiem to na głos ale to jest tak skrajna nieodpowiedzialność, że zastanów się czy naprawdę jesteś gotowa na ciążę. Jak można przez miesiąc nie zadbać o zdrowie swoje i być może dziecka? Test kosztuje 10 zł, zrobienie go to jakieś 3 minuty[emoji2368]
Dokladnie, zgadzam sie. Kompletna ignorancja własnego zdrowia, a potem przepraszam, ale takich matek jest mnóstwo, ktore opierają sie w takiej sytuacji o forum a nie o lekarza. To nie tydzien tylko kolejny mc. Masakra. Ja byn po tygodniu juz dzialala, lepiej szybciej niz tyle czekać a co dopiero mc. Łysa bym byla, a M to by mi nogi wyrwał z tyłka i sam zawiózł do lekarza. Sory, jesli kolezanke z problemem to tknęło, ale az oczy pieka jak się czyta takie luźne podejście.
 
Cześć i czołem😀 Witam się z Wami po świętach, wcale przez ostatnia godzinę nie nadrabiałam zaległości..🤪 ale doczytałam! Wszystko 🤣 ja niby dziś 18dc ale wiem, ze nic z tego. Owulacji to chyba zupełnie nie było, bo testy owu tak białe, że vizir przy nich wymięka 🤣 ale to nic, na razie chyba sobie darujemy, obrona na karku, chce iść do pracy i dopiero coś myśleć. Więc w sumie takie pół roku relaksu, zero testów itd.. w teorii, a w praktyce, to pewnie wyjdzie jak zawsze 🤣🤣🤣🤣
 
Najlepszy sposób na zajście w ciążę [emoji16]
Cześć i czołem[emoji3] Witam się z Wami po świętach, wcale przez ostatnia godzinę nie nadrabiałam zaległości..[emoji2957] ale doczytałam! Wszystko [emoji1787] ja niby dziś 18dc ale wiem, ze nic z tego. Owulacji to chyba zupełnie nie było, bo testy owu tak białe, że vizir przy nich wymięka [emoji1787] ale to nic, na razie chyba sobie darujemy, obrona na karku, chce iść do pracy i dopiero coś myśleć. Więc w sumie takie pół roku relaksu, zero testów itd.. w teorii, a w praktyce, to pewnie wyjdzie jak zawsze [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
reklama
Do góry