reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej dziewczyny! Czy pomoglibyście mi zinterpretować wyniki i powiedzieć czy jest okey? Bo kompletnie się nie znam 😅
Screenshot_20201228_142259.jpg
Screenshot_20201228_142246.jpg
 
Hej dziewczyny, mam takie pytanie odnośnie duphastonu. Jak go bierzecie? Sztywno od konkretnego dnia cyklu, czy najpierw upewniacie się (chociaż testami), ze owu już była?
Hej, ja biorę drugi cykl, ja mam owu, testy wychodzą, moja gin mówi, że książkowo wszytko u mnie.. A fasolki brak... Razem z duphaston biorę i clo 1x1/2 tabletki, nie wiem jak to wygląda przy samym duphaston, ale pewnie stosowałabym się do poleceń lekarza-biorę go 19-25dc (moje cykle 16d)😊
Nie wiem czy moja odpowiedź pomogła 🤣
 
reklama
Hej. Witam się oficjalnie jako staraczka na 2021 rok. Jest to mój 8 cs ale tak na serio to 7 cs bo w jednym z przyczyn zdrowotnych nie było boboseksów w czasie owu. Chodzę na monitoring , miałam już dwa razy zastrzyk Ovitrelle ale bez skutku :/ gina mam 4 stycznia i zobaczymy czy już mi da skierowanie na laparoskopowe badanie drożności i całych dróg rodnych tak jak mówił.
Mam nadzieję że wszystkie tutaj ujrzymy wkrótce nasze dwie kreski 😘
 
Do góry