reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

I faktycznie tak śmierdzi jak wszyscy piszą w opiniach? [emoji14]
CUCHNIE. Ale ponoć jest wersja z lżejszym zapachem.

Robiłam proga w 22dc z wynikiem 8,17 i ponownie w 24dc z wynikiem 8,77. Czy to wskazuje na przebytą owu, jej brak czy tak naprawdę to na nic nie wskazuje? [emoji51][emoji51]

@Kropka.88 moja bratowa była niemal łysa, przez stres w pracy wypadły jej praktycznie wszystkie włosy i bardzo jej pomogły suplementy i kosmetyki z kerastase. Są drogie, ale skuteczne :)

Ja myśle ze owu była, tylko prog trochę niski. Powyżej 10 jest prawie pewne ze była, poniżej trochę mniej pewne, ale to nie znaczy, ze nie było [emoji6] ktoś kiedyś tu pisał ze miał proga poniżej 10 ale owu na monitoringu potwierdzona.

Podobno tak ale tam w składzie dosc wysoko jest alkohol :/ a tego chcialabym oszczędzić moim i tak zniszczonym włosom :/
Dlatego ja jej nie uzywam codziennie. Zależy jak często włosy musze umyć ale co jedno - dwa mycia i nakładam jakiś czas przed umyciem, wmasowuje i zostawiam, a później myje włosy. Cuchną aż ich nie umyje [emoji23]
 
reklama
Kurde dziewczyny nie wiem czy wy też tak macie ale jak słyszę jak do mnie mówią jaką płeć dziecka będzie miała szwagierka to aż mnie skręca i ryczeć mi się chce nie mogę nawet na dzieci patrzeć, a teściowa tylko lata koło nich a teściu do mnie ze teraz moja kolej, normalnie mam łzy w oczach, tak bym chciała już mieć swoje i nie wiem ale mam takie myśli że nigdy nie będę miała własnych dzieci...
Ja tez mam takie momenty :( był czas, kiedy byłam na bieżąco z dziecięcymi kolekcjami większości sklepów odzieżowych, miałam wybrane które sprzety kupię w jakim sklepie, czytałam od rana do wieczora rankingi łóżeczek, wózków, fotelików, materacykow, no paranoja. Teraz już minęły mi te najgorsze, obsesyjne myśli ale nadal serce mnie boleśnie ściska w sytuacjach, które opisałaś. U mnie jest ten komfort, ze mama wie, ze się staram i się nie udaje a teściowie wiedzą o poronieniu wiec nikt z bliskich nie pyta ani nie ciśnie, ze „teraz wasza kolej”. Ale koleżanki tez czasem powiedzą coś głupiego w stylu „nie wiesz co tracisz” i od razu gula w gardle. Chyba po prostu trzeba to przeczekać, przetrawić, prędzej czy później minie. Trzymaj się tam, nie jesteś w tym sama 💜
 
Co za, za przeproszeniem, skurwiel. Ja rozumiem, ze po latach pracy oni są już tak obyci z pewnymi sytuacjami, ze nie robią na nich wrazenia, no ale ludzie kochani, żeby się tak do pacjentki zwracać? Dziad wstrętny 🤬

ja w tym tygodniu jestem tak zmęczona i ledwo żywa, ze szok, czuje się jakbym funkcjonowała na 20%. Wstaję wcześnie, bo 4:45, ale wracam do domu i dosłownie padam na pysk, kładę się spać na godzinę lub nawet dwie, szykuje obiad, trochę ogarnę i o 19 znów mi głowa spada. Fatalnie się czuję.
Powiem Ci, że masz rację 😁 stary dziad dosłownie, jak dla mnie to już na emeryturę powinien iść 🤣

Wiem co czujesz kochana 😊 też wstaje 4.45 i do pracy na 9-10 h 😔 potem obiad trzeba ugotować, ogarnąć siebie, trochę kuchnie po gotowaniu 🤪 ja mam jeszcze kocie dzieci sztuk 2 i muszę o te potworki też zadbać 🤣 czasem mąż mnie wyręcza ale i tak przychodzą do mnie z wrzaskiem, że są głodne, bo zapomniały, że tatuś im dał 🤣 ogólnie czasem ciężko znaleźć moce na starania 🤷‍♀️
 
Robiłam proga w 22dc z wynikiem 8,17 i ponownie w 24dc z wynikiem 8,77. Czy to wskazuje na przebytą owu, jej brak czy tak naprawdę to na nic nie wskazuje? 😬😬

@Kropka.88 moja bratowa była niemal łysa, przez stres w pracy wypadły jej praktycznie wszystkie włosy i bardzo jej pomogły suplementy i kosmetyki z kerastase. Są drogie, ale skuteczne :)
Owu miałaś potwierdzona 15dc?
 
Ja myśle ze owu była, tylko prog trochę niski. Powyżej 10 jest prawie pewne ze była, poniżej trochę mniej pewne, ale to nie znaczy, ze nie było [emoji6] ktoś kiedyś tu pisał ze miał proga poniżej 10 ale owu na monitoringu potwierdzona.
Myślisz, ze jest sens jeszcze badać w kolejnych dniach czy rosnie? Czy już dać sobie spokój? W tym cyklu na pewno pójdę na monitoring później niż w 10dc 🙄🙄
 
Wiem co czujesz kochana 😊 też wstaje 4.45 i do pracy na 9-10 h 😔 potem obiad trzeba ugotować, ogarnąć siebie, trochę kuchnie po gotowaniu 🤪 ja mam jeszcze kocie dzieci sztuk 2 i muszę o te potworki też zadbać 🤣 czasem mąż mnie wyręcza ale i tak przychodzą do mnie z wrzaskiem, że są głodne, bo zapomniały, że tatuś im dał 🤣 ogólnie czasem ciężko znaleźć moce na starania 🤷‍♀️
U mnie psie dziecko, roczny owczarek :) moje oczko w głowie i wrzód na dupie 😂 wiec tak jak u Ciebie, po robocie robota w domu i jeszcze spacerki, bo mimo ze mam podwórko to jednak na tę chociaż godzinę pies na spacer musi wyjść trochę się odchamic 😬 czasem to człowiek nie ma czasu się po tyłku podrapać, ale chociaż czas szybko płynie od cyklu do cyklu 🤷🏻‍♀️


wybaczcie, ze ja to wszystko tak w osobnych postach pisze ale jakoś nie ogarniam na telefonie cytowania kilku wiadomości do jednego postu 🙈🙈
 
Myślisz, ze jest sens jeszcze badać w kolejnych dniach czy rosnie? Czy już dać sobie spokój? W tym cyklu na pewno pójdę na monitoring później niż w 10dc [emoji849][emoji849]

Ja bym nie badała [emoji6] a apropo tego ze gin przewidywała cykl bez owu - legendy już chodzą o dziewczynach które zaszły w ciąże mimo, ze lekarz powiedział „cykl bezowulacyjny”. Mi samej raz tez tak powiedział, choć miał wątpliwości co do wyglądu endo (nie wyglądało jak na przedokresowe). I tydzień po wizycie zdaje się, ze jednak owu miałam - na monitoringu już nie byłam, bo pani niechętnie się spotykała ze mną i ignorowała moje inne problemy, ale owulaki pozytywne, a tydzień później prog na odpowiednim poziomie. Przed owu był chyba 0,5, wiec Twoje ponad 8 niczego nie przekreśla jak dla mnie [emoji6]

Edit: a no i jeśli np owu miałaś 2 dni po pozytywie (19dc) to w 24dc byłaś dopiero 5dpo [emoji16]
 
reklama
Kurcze, dziewczyny, czytam Wasze opisy dnia, że nie macie na nic czasu i stwierdzam, że jestem na maksa leniem 😂

Wstaję zazwyczaj po 7 lub 8, siadam do kompa i po pracy robię obiad, a później czas wolny. Czasami nawet uda się ugotować obiad w trakcie pracy, to totalnie od 16/17 mam czas wolny 😀
Największą rozrywką w trakcie tygodnia jest moment, jak się zdecyduję jechać do biura 🤣
 
Do góry