reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dokladnie, zgadzam sie. Kompletna ignorancja własnego zdrowia, a potem przepraszam, ale takich matek jest mnóstwo, ktore opierają sie w takiej sytuacji o forum a nie o lekarza. To nie tydzien tylko kolejny mc. Masakra. Ja byn po tygodniu juz dzialala, lepiej szybciej niz tyle czekać a co dopiero mc. Łysa bym byla, a M to by mi nogi wyrwał z tyłka i sam zawiózł do lekarza. Sory, jesli kolezanke z problemem to tknęło, ale az oczy pieka jak się czyta takie luźne podejście.
Widzę, że na tym forum umiecie tylko oceniać...myslalam, że takie forum polega na czymś innym niż obrażać od razu po jednej wiadomości. Zrobiłam wielki błąd dołączając tutaj...zostałam potraktowana jak jakaś patologia!!! Bardzo Paniom dziękuję za wszystko...
 
Nie nie zostałas potraktowana tutaj przez nikogo źle. Dostałaś mnóstwo rad w ciągu kilku minut. I tu się nie ma co obrażać jak dziecko tylko trzeba spiąć tyłek i działać.
Widzę, że na tym forum umiecie tylko oceniać...myslalam, że takie forum polega na czymś innym niż obrażać od razu po jednej wiadomości. Zrobiłam wielki błąd dołączając tutaj...zostałam potraktowana jak jakaś patologia!!! Bardzo Paniom dziękuję za wszystko...
 
reklama
Widzę, że na tym forum umiecie tylko oceniać...myslalam, że takie forum polega na czymś innym niż obrażać od razu po jednej wiadomości. Zrobiłam wielki błąd dołączając tutaj...zostałam potraktowana jak jakaś patologia!!! Bardzo Paniom dziękuję za wszystko...
kochana, nie ma co się obrażać, tylko szybko robić test i chwalić nam się tu dwiema kreseczkami😁
 
Do góry