reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej dziewczyny :) 23.05 wzięłam ostatnią tabletkę duphastonu na wywołanie @ . Do dzisiaj nie przyszła , od wczoraj zauważyłam u siebie przeźroczysty śluz taki gesty jak gluty . Czy któraś tak miała ?
 
reklama
Hej dziewczyny :) 23.05 wzięłam ostatnią tabletkę duphastonu na wywołanie @ . Do dzisiaj nie przyszła , od wczoraj zauważyłam u siebie przeźroczysty śluz taki gesty jak gluty . Czy któraś tak miała ?
U mnie jednorazowo taki gęsty glutek, jak czop śluzowy to występuje albo dzień przed, albo w dniu owulacji :O A z duphastonem nie wiem co to może znaczyć...
 
Hej dziewczyny :) 23.05 wzięłam ostatnią tabletkę duphastonu na wywołanie @ . Do dzisiaj nie przyszła , od wczoraj zauważyłam u siebie przeźroczysty śluz taki gesty jak gluty . Czy któraś tak miała ?
Hej ;) Ja pamiętam jak bralam duphaston od 16 do 25 dc. A okres przychodził w 38 a nawet 45 dc...Ale u mnie to najproadopodniej przez prolaktyne.
 
Witam dziewczyny w ten deszczowy dzień. Czy wy także jesteście takie niecierpliwe? Jak radzicie sobie wciągu dnia żeby przetrwać ten czas do następnych dni płodnych? Poroniłam w kwietniu jeden cykl odpuściliśmy zeby sie zregenerować psychicznie. Jutro dostane @ czekam na niego strasznie;D dzis mam różowy śluz więc raczej w terminie przyjdzie. Za 2 tygodnie jedziemy w góry akurat zaczynają mi się dni płodne mam nadzieję że ten czas będzie owocny;D
 
@Anasta07 @Colorful92 ja miałam przepisany dupek na wywołanie @ bo parę dni po owu dostałam plamień które trwały 8 dni , dopiero po tych tabletkach powoli przestałam plamić ale długo się z tym męczyłam . Niby 5 dni po odstawieniu miałam dostać @ ale nic się nie zapowiada :/
 
@Anasta07 @Colorful92 ja miałam przepisany dupek na wywołanie @ bo parę dni po owu dostałam plamień które trwały 8 dni , dopiero po tych tabletkach powoli przestałam plamić ale długo się z tym męczyłam . Niby 5 dni po odstawieniu miałam dostać @ ale nic się nie zapowiada :/
Najważniejsze, że pomogło na plamienia.
Poczekaj kilka dni, jak nie dostaniesz @ może przejdź się do lekarza.

Ja jakiś czas temu miewałam krwotoki z nosa.. i przez dłuższy czas nie miałam okresu - jakby brakowało już krwi... Więc Ty mając plamienia możesz też mieć normalny okres opóźniony. W którym dniu cyklu jesteś?
 
@Colorful92 gdyby liczyć od pierwszego dnia plamienia to 24 dc ,aczkolwiek w 8 czy 9 dniu tych plamień byłam w szpitalu i tamtejsza Pani doktor mówiła że to nie @ więc sama nie wiem jak mam to już liczyć :/
 
@Colorful92 gdyby liczyć od pierwszego dnia plamienia to 24 dc ,aczkolwiek w 8 czy 9 dniu tych plamień byłam w szpitalu i tamtejsza Pani doktor mówiła że to nie @ więc sama nie wiem jak mam to już liczyć :/
to myślę, że spokojnie możesz poczekać.
Tak jak Ci pisałam - też powinnam dostawać @ w 27-28-29 dc. ( kilka dnia po odstawieniu duphastonu), a bywało +30 i +40.

Trzymam kciuki i życzę zdrówka! :)
 
reklama
Do góry