reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziś 13dc . Jutro monitoring. Kurcze jak mnie boli brzuch na dole,jajniki chyba. Jak siadam na toaletę i się napinam żeby się wysiusiac to ból jak cholerka. Pewnie jestem blisko owu..lub tak sobie wkręcam. To normalne?Śluzu plodnego opór od przedwczoraj. Ile u was dni występuje śluz płodny? W dzień owu też jest? Czy to sprawa indywidualna i każdy ma inaczej? Biorę estrofen na endo,moze to wywołuje ten ból? Ból około owulacyjny jest niby normalny,moze ja jestem poje*ana i przeżywam każdy objaw 😂😂😂
 
Dziś 13dc . Jutro monitoring. Kurcze jak mnie boli brzuch na dole,jajniki chyba. Jak siadam na toaletę i się napinam żeby się wysiusiac to ból jak cholerka. Pewnie jestem blisko owu..lub tak sobie wkręcam. To normalne?Śluzu plodnego opór od przedwczoraj. Ile u was dni występuje śluz płodny? W dzień owu też jest? Czy to sprawa indywidualna i każdy ma inaczej? Biorę estrofen na endo,moze to wywołuje ten ból? Ból około owulacyjny jest niby normalny,moze ja jestem poje*ana i przeżywam każdy objaw [emoji23][emoji23][emoji23]

Wszystko to jest sprawa indywidualna i świadczyć może o różnych rzeczach.
 
reklama
Hej dziewczyny w ten poniedziałkowy poranek :)
Leniwa niedziela z moim w łóżku 😍A dziś znowu w pracy. Jajniki nadal zakłuwają raz na jakiś czas ale nie dają o sobie zapomnieć innych objawów brak oprócz sprawdzania czy przypadkiem dzień nie minął 😂 trzymajcie kciuki aby @ 6.06 nie przyszła bo bardzo pragnę zobaczyć te 2 kreski na teście 😍
Wzięłam sobie do serducha żeby nie robić testu wcześniej tak jak pisalyście ale np.dzień lub 2 przed pokaże coś jeśli by się udało?
Czy czekać do @?
Matko święta nigdy nie sądziłam że kiedykolwiek będę miała takie parcie na bobaska🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Schiza u mnie straszna 10 testów o czułości 10 już czeka w pogotowiu a to jeszcze 6 dni😭😭😭😭.. masakra
 
Ostatnia edycja:
Do góry