reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Cześć, witam pierwszy raz w tym wątku :) czekam właśnie na @, ma przyjść jutro. To pierwszy nas cykl z nadzieją na malucha. Nie liczę na powodzenie, bo mam nic nie wyróżniające się objawy @, mam 29 lat, bardzo regularne cykle, ale nie wiem jak z płodnością partnera. Ale w głowie mam niesamowite siano, może dlatego, że od paru dni jestem u teściowej, co zaostrza sytuację 😂 wkręcam sobie różne historie i czekam na @ lub dwie kreski jak na zbawienie :)
 
reklama
Ja po clo też nie mam żadnych skutków ubocznych, ale za to po metforminie mam takie przeboje żołądkowo-jelitowe 🤢 nawet wczoraj miałam już zwiększać dawkę do 2 tabletek na dzień, ale bałam się bo dzisiaj cały dzień w pracy i mogłabym mieć problem dobiec do toalety 🤦🏻‍♀️ muszę dzisiaj z moją gin o tym pogadać...ciągle mam wrażenie, że idę pod górkę
Mi po 2 tyg przeszły dopiero skutki uboczne
 
Ja się dzisiaj witam w 31 dniu cyklu, 15/16 dni po owu...okresu brak, wczoraj wieczorem się zaszczepiłam pfizerem, może stres przed szczepieniem mi przesuwa okres. Martwię się już, test wychodził mi negatywny dzień przed terminem @, nadal czuję się jak na okres a okresu brak.
 
Ja się dzisiaj witam w 31 dniu cyklu, 15/16 dni po owu...okresu brak, wczoraj wieczorem się zaszczepiłam pfizerem, może stres przed szczepieniem mi przesuwa okres. Martwię się już, test wychodził mi negatywny dzień przed terminem @, nadal czuję się jak na okres a okresu brak.
Może warto iść na betę?
 
reklama
Ja się dzisiaj witam w 31 dniu cyklu, 15/16 dni po owu...okresu brak, wczoraj wieczorem się zaszczepiłam pfizerem, może stres przed szczepieniem mi przesuwa okres. Martwię się już, test wychodził mi negatywny dzień przed terminem @, nadal czuję się jak na okres a okresu brak.
Może stres a może dzidziuś... testuj jutro:p powodzenia
 
Do góry